Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Mennyi energiát,...

Lányok/nők! Mennyi energiát, odafigyelést igényel az, hogy fenntartsátok a számotokra ideális alakot, testsúlyt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Semennyit. Akármennyit eszek (még ha épp nem sportolok, akkor is), nem hízok, 57 kg vagyok 173 centihez, nekem ez megfelelő.
2012. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem foglalkozom vele.

Van amikor meghízom,és amikor úgy érzem ez már sok,akkor elkezdek fogyókúrázni.De általában tartom a súlyomat.

2012. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Cigivel könnyen meg tudom tartani.Cigi nélkül híztam egy kicsit,de ha mozgok,azaz melózok,akkor visszaáll a rendes súlyom.
2012. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

dejó nektek:)

Nekem,igaz még fogyni kell,de ehhez eléggé odafigyelek a kajára,és heti 4-5ször 1órát sportolok..

ha elérem az ideális súlyt,szerintem marad ez a szitu,mert pár éve elég könnyen hízok..:)

2012. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Heti minimum 3 alkalom sport, meg próbálok nem sok szénhidrátot enni. :D
2012. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem nehéz. Iszonyúan szeretem a csokit, de hízékony vagyok.

Heti 5 nap 40-60 perces aerob edzést végzek, mellette fehérjedúsan és zsírszegényen táplálkozom. Jó minőségű szénhidrátot minden étkezésnél fogyasztok kivéve vacsoránál, az csak fehérje.

Egész hozzászoktam.

160/49kg vagyok. Szülés után is két héttel már nem volt rajtam felesleg. Abszolút nem koplalok, de hetekig elélnék csak csokin (: Igy minden nap max 2 kockát eszek csak.

2012. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Heti két-háromszor tornázok egy órát, sokat szexelek, és próbálok egészségesen étkezni.

Kenyeret, zsemlét, egyéb pékárukat régóta nem eszek (zabkását eszek reggelenként, azt is vízzel készítem el), ahogy cukrot és más édességeket sem, csak néha egy kis étcsokoládét. Rágcsálni és nassolni is ritkán szoktam, akkor is nagyon keveset.

Ebédre azért általában bármit megeszek (nincs pénzem folyton külön főzni), max. ha túl zsírosnak találom, akkor nagyon kis adagot eszek.

Délutántól igyekszem csak gyümölcsöt (alma, kiwi) enni és natúr joghurtokat, kefirt stb. Inni csak vizet, kávét (tej nélkül) és maximum mézzel ízesített teákat szoktam, üdítőket soha.

Mondjuk mozoghatnék többet, elférne rajtam még egy kis izom. 170 centihez vagyok 57-58 kiló, de egy-két kiló mínuszt azért el tudnék viselni.

2012. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én még sosem értem el az ideális alakot...:/ bármennyit ehetek, semmit nem hízok, így vagyok most 164 cm 48 kg. Utálom. Próbáltam sportolni, de csak egy kicsit segített, azt meg nem tudtam fenntartani hosszú távon.
2012. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nagyon sokat. Ha eszem, amit akarok(nem zabálok, csak átlagosan mondható, nem diétás kajákat) akkor szaladnak fel rám a kilók( a kapcsolatunke lején elengedtem magam, fél év alatt fejött 15 kiló)

Úgyhogy mostmár nagyon odafigyelek, folyamatosan diétázom, már le is ment 9 kiló, de még van hátra. És többet nem fogok elhízni, az biztos.

2012. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos/szerencsére semmibe sem kerül,de ennek az árnyoldala is megvan.Tizenéves korom óta 1-2 kilónál többet nem tudok hízni hiába eszek akármennyit.A háziorvosom el akar küldeni kivizsgálásra,a gyermekorvosom pedig anno azt mondta,hogy szerinte alultáplált vagyok,pedig erről szó sincs.A 168 cm magasságomhoz vagyok 47 kiló,olyan az alakom mint botsáskának.Nem csoda,hogy sokszor tükörbe sem akarok nézni.25/N
2012. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!