Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Mennyi energiát,...

Lányok/nők! Mennyi energiát, odafigyelést igényel az, hogy fenntartsátok a számotokra ideális alakot, testsúlyt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Heti 5-ször 40 perc futás, 100 felülés. Kenyeret, péksütit nem eszem, sem cukrot, sok zöldség, gyümölcs.

De nekem most nem megtartani kell, hanem lefogyni 68 kilóról 55-re..elég nehéz feladat, de addig 0 önbizalmam lesz, szóval muszáj..

Ha egyszer lefogyok, megpróbálok többet nem elhízni.

2012. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
semmiről nem mondok le csak kis adagot eszek ennyi.. így fogytam le 7 kilót úgyhogy nem hülyeség:)) bármit eszek annyi hogy pont annyit ettem hogy ne legyek éhes,és később már kis adagtól is elteltem hisz összeszűkült a gyomrom! Próbálom betartani hogy fél 7-7 körül vacsora,utána 1x még eszek édeset,muszáj vacsi után nagyon kívánom aztán annyi! Ez azt jelenti 1 nap 2x eszek!
2012. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Még könnyű, 22 éves vagyok, nem szültem, ilyennel egyenlőre nincs problémám. De épp ezért tudatosan próbálok élni. A kenyérféléket próbálom kizárni az étrendemből, de akkor eszem,amikor akarok. Számomra nem odafigyelés, alapdolgok, hogy nem iszok alkoholt, kávét, cukros üdítőt. Sportolni akkor megyek, ha úgy érzem örömöt okoz, ez van, hogy heti 4x hot iron, de van, hogy 2 hétig csak séta.
2012. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pár havonta fogyózom néhány napig/hétig, azalatt lemegy 3-4 kiló, aztán mikor úgy látom hogy ideje lenne fogyni, megint elkezdek fogyózni. :D Ezt jobban szeretem mintha mindig oda kellene figyelnem, így csak egy kis ideig kínlódom, és elvagyok az eredménnyel hónapokig.
2012. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

25 éves koromig semmit, konkrétan bármit és bármennyit ehettem, akkor is vékony voltam.

Azután terhes lettem és valami hihetetlen szénhidrát-éhség lett úrrá rajtam! Pl. még magamnak is szégyellem bevallani, de képes voltam egyedül megenni egy egész kalácsot 1 liter tejjel! Az utolsó 3 hónapban szinte csak gyümölcsrizsen éltem. Vagy ha nem szénhidrát, akkor gyümölcs, pl. 1 kg mandarin vagy 2-3 banán :)

A védőnő csak a cukorbetegséggel riogatott, de mivel az mindig éppenhogycsak elérte az alsó határt (4 körül), én csak körberöhögtem.

Meg is lett a következménye, ugyanis vagy 16 kg felszaladt rám, ami pont azzal az 5 kilóval több az ajánlottnál, ami rajtam maradt immáron 5 éve...

Igaz, közben lett még 1 gyerekem. Vele is annyit híztam, viszont az hamar le is ment.

Csak ez a fránya 5-ös maradt, igaz nem is teszek meg mindent azért, hogy elhúzzon a búsba :)

Talán azért, mert egyrészről így is mindenki dicsér, hogy milyen jól nézek ki és nem hiszik el, hogy 2 gyerekem van. Másrészről pedig rettenetesen imádok enni és nem tudok semmiről sem lemondani, főleg az édességekről!

A mozgásra kéne újra rávenni magam, de ahhoz meg rettenetesen lusta vagyok és sajnálom rá az időt. Mármint azért, mert mióta újra dolgozom, jóval kevesebbet vagyok a gyerekeimmel és akkor még abból a kevésből vegyek el?


Szóval, hogy a kérdésre is válaszoljak: nekem kb. napi 1 óra mozgás kéne és szénhidrát-szegény diéta.

Mindkettő lehetetlen :))))

2012. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!