Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a férfiaknak állítólag...

Ha a férfiaknak állítólag azok a nők tetszenek, akiken "van mit fogni", akkor miért lógnak kocsányon a szemeik egy vékony nőtől, akinek ugyan megvan mindene, de alapjában véve vékony?

Figyelt kérdés
Folyton megkapom, hogy milyen vékony vagyok (pedig szerintem annyira nem is, 51 kg a 170 cm-hez, de van mellem és fenekem is). Viszont akiktől ezt hallom rendszerint, azoknál veszem észre, hogy megbámulnak. Ha ennyire nem tetszik a vékonyságom, akkor mi a fenének kell csorgatni a nyálukat? Vagy akkor miért nem lehet csöndben maradni és nézzen ha jól esik, de ne rombolja az amúgy is kevés önbizalmát az embernek! Bocs a kirohanásért, de már olyan elegem van a férfiakból, sosem azt mondják, amit igazán gondolnak :-( vagy mégis?
2012. máj. 28. 12:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
szültél ?Na akkor meg nemtudom mit érdekelnek a hülye vélemények. örüljél hogy igy tudsz kinézni :) elég ha csak a férjednek/párodnak tetszel...
2012. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A férfiak 3/4-ének az olyan nők jönnek be, mint amilyen te vagy. Mégis én is ronda kövér nőkkel látok jó pasikat, miközben a jó csajokat bámulják.
2012. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok én mindenkinek tetszeni, nyilván nem is lehet. Csak az bosszant, hogy minek mondja, ha látom, hogy majd kiesik a szeme... akkor inkább ne szóljon egy szót sem, és ne szekáljon. Csak ennyit kifogásolok. Ha meg a jó pasiknak a húsosabb lányok jönnek be, hát Istenem, egészségükre. De sokszor én is értetlenül állok az ilyen helyzetek előtt (persze a nagyon kirívó esetekre gondolok).
2012. máj. 28. 16:42
 14/21 anonim ***** válasza:
Akkor te valamit félreértesz. Ha bámul hogy majd kiesik a szeme, nem fog leszólni. Szerintem egész egyszerűen támadásnak veszed a bókot is, és panaszkodsz amiért megdicsérnek. Nem kéne.
2012. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Na de milyen bók az, hogy "jaj, de vékony vagy"? :-D
2012. máj. 28. 17:08
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, édesanyaként, felnptt érett nőként, ezen vagy fennakadva? Annak ellenére, hogy közben majd' minden kommentedbe belerejted hogy a pasik csorgatják az alakodra a nyálukat? KOmokyan nem értelek, ne haragudj...
2012. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat, konkrétan egyre gondoltam... és nem, nem ez a legnagyobb problémám, csak felmerült bennem a kérdés. Elnézést, ha valakinek bántom ezzel az önérzetét. Különben még ha az is jön le, egyáltalán nem tartom magam túl sokra egyéb okok miatt, de ez most nem is fontos.
2012. máj. 28. 17:23
 18/21 anonim ***** válasza:
Engem ugyannem bánt, csak fura volt a kettősség - a panasz hogy jaj túl vékonynak tartanak, de ugyanakkor leírtad többször is, hogy dicsérnek meg guvadtszemmel falnak a tekintetükkel.....többen is, mert többes számban írtad a nyitókérdésben. De ne esen félreértés, nekem 8, csak tényleg olyan bújtatott dicsekvést érzek ki. De tényleg bocs, mindenki azt kérdez amit akar, nincs baj ezzel, csak szemet szúrt és rákérdeztem.
2012. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Folyton megkapom, hogy milyen vékony vagyok (pedig szerintem annyira nem is, 51 kg a 170 cm-hez, de van mellem és fenekem is)."


Ebből a fenti mondatból meg én azt vettem le, hogy igenis csinosnak tartod magad.....ami természetesen nem baj, sőt, az embernek kell egy egészséges magabiztosság!

2012. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
:D uristen... micsoda beszelgetes!! tehat akkor a vekony noket a pasik nem tudjak megszerezni, mivel ok vekonyak, es akkor a vekony nokkel kik jarnak? ufok? huh ez nekem magas:D de nagyon vicces is egyuttal itt olvasgatni.
2012. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!