Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fenékről + combról? (KÉPPEL! )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Én teljesen elégedetlen vagyok vele a rajta lévő narancsbőr és a fenekem alatt lévő hájréteg miatt. Nagyon nagynak találom, a ti véleményeteket szeretném kérni, mert nem merek fürdőruhában mutatkozni sehol 17 éves létemre. Ha gáz, hogyan lehetne rajta dolgozni, javítani? Mik a legjobb gyakorlatok, kezelések?


Előre is köszönöm,

Kitti



2012. jún. 3. 18:59
1 2
 1/12 tetro ***** válasza:
Nem vagy csontváz, de azért ezt szerintem nem kell szégyellni. A kutya sem fogja ezt bámulni a strandon. Ha zavar, és változtatni akarsz rajta, akkor diéta és cardio mozgás. Fussál egy héten 20-30 km-t, aztán nem lesz ilyen.
2012. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Mi a bajod vele?????

Sok csaj összetenné a két kezét, de még a két fülét is, ha ilyen lenne.... :-D

2012. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hol látsz Te itt hájréteget? :D Az egyetlen, ami csalóka, az a bugyi. Vegyél fel egy normálisat, és már nagynak se fog tűnni a képen se!
2012. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
csinos vagy:)
2012. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Szia !


Az , hogy valaki soványka az még nem jelent jó alakot.

Lényeg a szövetek a bőr állapota az alak,a test a szervezet egészsége és nem a kilók.

Az állandó sporttal csak jót teszel lelkileg és testileg is magaddal.

Én most vagyok 45-éves és a strandon van olyan lányka aki elsírná magát mellettem.

Azt hogy jól érzem magam most a bőrömben annak köszönhetem,hogy fiatalon tettem érte.

Nem kell semmit versenyszerűen,tökéletesen csinálnod ,csak érezd benne jól magad.


Amúgy minden rendben van veled, no para !


Élvezd a fiatalságodat,no cigi,alkohol,drogok.

Vigyázz magadra és kívánom legyen nagyon sikeres,boldog életed !!!

2012. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj, az ilyen feneket simán megnézzük strandon és nem azért mert csúnya:D Nem azt mondom hogy tökéletes, de semmi szégyellni való rajta:)


19f

2012. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, ha jól emlékszem, már feltetted egyszer ezt a kérdést.

A sport sosem árt, kicsit feszesíts, mozogj, legyél sokat a levegőn, de ez simán vállalható, csinos, átlagos női alsótest!

2012. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
láttam már szebbet is, de ez egy jó segg! ez az amire frankón rá lehet paskolni :D az, hogy fürdőruhát emiatt ne vegyél fel az hülyeség.
2012. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jól nézel ki.

De ha feszesebb bőrt/kevesebb zsírt akarsz, járj el futni.

2012. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Tök jó szerintem is, habár 17 évesen lehetnek akár sokkal jobb is. Megfelelő edzéssel (taposás, futás) baromi jó alakot lehetne ebből formálni... :)
2012. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!