Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úszástól mennyit lehet fogyni...

Úszástól mennyit lehet fogyni fenékről és combról?

Figyelt kérdés

A fenekem egy kicsit nagy és a csípőm miatt nagyobbak is tűnik! :S Nekem az is jó lenne ha izmosabb lenne.

Ha heti 2szer járnék le és akkor 1órát úsznék tempósan azért egy naponta futnék 2kilométert akkor szerintetek sikerülne őszig lefogynom? most 159cm vagyok és 55kiló

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2012. máj. 27. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs helyi zsírégetés,ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz. ennek ellenére járj csak el úszni és futni is (ne állj le a 2 km-nél mindig próbálj egy kicsivel többet megtenni),plusz figyelj arra hogy mit eszel és lesz eredménye. én hátúszni szoktam, heti 2x45-50 percet és olyan vállaim lettek hogy ihaj,öröm nézni őket :D
2012. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Óóó na az szép akkor remélem nekem is sikerülni fog!

Nekem már így is széles vállam van és elégé izmos hátam csak az a baj hogy ugye a fenekem nem izmos hanem egy kicsit zsíros :D de majd remélem átfog egy kicsit alakulni! :)

2012. máj. 28. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!