Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a csokicsöves szolárium?

Milyen a csokicsöves szolárium?

Figyelt kérdés
Már a Naptól barnultam picit, de még mindig fehérvagyok, és jövőhéten kedden mennénk strandra,de nem szeretnék úgy menni, hogy nem vagyok szép barna. Mert az szerintem undi xd és ma elmennék a házunk mellett lévő szoliba, és ott van csokicsöves szolárium.Ha úgy 3-5 percre mennék.Ennyitől látszódik majd valami barnulás holnapra, vagy estére vagy valamikor?:D még nem voltam szoliban,mindig nyár elött természetesen barnultam le nagyon, de most ilyen időjárásban hát..:S köszönöm a válaszokaat :*

2012. jún. 7. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!A csokicsöves szoli a legjobb, szóval jó döntés oda menned, ahol az van :) Szerintem kezdetnek 3 percre kéne menned vagy esetleg EU-s csokicsövesbe 6 percre :) 1-2 alkalom után szerintem tetszeni fog az eredmény :) Viszont a fehérebb rész nem tud 1 alkalom után összebarnulni teljesen a barnább részekkel. Ha használsz hozzá szolizás előtti krémet akkor még 30-40%-kal növelheted a barnulási eredményt!
2012. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia! Csokicsövesbe minimum időre menjél (3perc, aztán növeld), mert tényleg nagyon erősek ezek a gépek! És krémet is kérjél, mert nemcsak hidratál hanem segíti a barnulást :))
2012. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben köszönöööm:) azóta voltam kétszer, először 3 percre,két nappal később 4 percre, és nem használtam krémet, és leégtem pár helyen:S szóval ha krémet is használok akk nem égek majd le?:) és egy olyan mennyibe kerül? mert ugye az ott van a szoliban, csak sose kérdezek ráxd :)
2012. jún. 21. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!