Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Általában ez miért nem tetszik...

Általában ez miért nem tetszik a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Miért nem kedvelik az ilyen külsejű lányokat?:


- hófehér bőr

- zöld szem

- természetes , szőkésbarna haj


Miért taszító a fehér bőr? :[


2012. jún. 13. 10:50
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:

akkor mi itt a kérdés :) nem akarsz tucatmajom lenni, az jó. nem úgy fogod fel, hogy minden pasinak téged kell szexszimbólumnak látni, az jó. tudod, hogy ha valaki veled lesz, az úgy szeret ahogy vagy :)

szerintem is szép ez a leírás, de sok nem derül ki :D a fehér is szép nagyon, csak ne legyél csontfehér. az túlzás :P de igazából úgy nézz ki, ahogy jól érzed magad. az a lényeg

2012. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
10-es:a fehér bőr pont a szőke hajhoz illik,ha természetességről beszélnünk,de gondolom már te is elvesztél a sok szőke,szolibaba plázacica között:D
2012. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Nyilvan a divat sokaknak az eletet es gondolkodasat befolyasolja, vagy inkabb azt mondanam, hogy formalja az izleset, ezert lehet az, hogy sokaknak inkabb a szolis, kreolos, barnaboru lanyok tetszenek, de szerintem ezzel nincs kulonosebben baj.


Mar csak azert sem, mert rengetegen vannak, akiknek mas az izlesuk es eppen az olyan "tipusu" lanyok tetszenek nekik, mint amit te leirtal. Az a lenyeg, hogy megtalald azt, akinek te vagy a tokeletes!:)


Szemelyes velemeny: nekem hatarozottan jobban tetszik egy hofeher boru no, mint egy szolariumbarna. Plane ha meg mellette voroses a haja, az aztan tenyleg igazan kulonleges.


[link]


[link]

2012. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
3%
Mert csúnya a fehér bőr
2012. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
43%

Fehér bőröm van bár nem annyira mint a hó és a pasim imádja. Ő inkább "lenézi" a barna bőrü lányokat.


19/L

2012. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Ha Te tetszel így magadnak, ne foglalkozz másokkal. Igenis lehet szexi!
2012. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
a többi nő véleménye ne érdekeljen már...:D és ne kezdj te is szolizni!!! épp elég kormos plázarémség van már...kivéve persze ha a nyomorék sötét páwa férgeknek akarsz tetszeni, akkor szolizz csak:)
2012. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Gergo_30F válasza:

nők véleménye szerintem ne érdekeljen, meg úgy általában senkié. érezd jól magad a bőrödben, attól leszel szexi.

nekem se a sápadt fehér bőr, se a szolis, mesterkélt barnaság nem jön be - de ettől még a nő lehet vonzó.

2012. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:

Szerintem nem taszító egyáltalán. Nekem például pont a fehér/hypo bőrű lányok tetszenek elsősorban. Plusz a természetesség jön be eleve.


Egyébként meg embere válogatja, vkinek lehet, hogy visszataszító, erre azt szokták mondani h ízlés dolgában nincs vita.

2012. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Olyan kb a bőrszínem, mint a 13-as válaszolónál a 2. linkben a hölgy bőrszíne.


Csak hozzá olyan rany színű szőkésbarna hajam van. És zöld szemem, ami igen élénk.


Milyen a sápadt feér és a szép fehér bőr? Mi a különbség? Ami fehér, az mindig sápadt a barnához képest, nem?


Esetleg képet valaki? Mutassátok már meg, hogy mi az eltérés köztük!

2012. jún. 13. 12:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!