Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit vasaroltok mar-mar maniaku...

Mit vasaroltok mar-mar maniakusan?

Figyelt kérdés

Ugy értem, hogy mi az, amit akkor is veszel, ha nagy szukséged nincs ra, de mégsem tudsz ellenallni. Egy baratnom pl taska- és cipomanias, két hetente nagy szatyrokkal dobja ki a cipoket a Katolikus Misszio konténerjeibe, mert kell a hely az ujaknak.

Nekem mostanaban a sminkcuccok a gyengéim, hetente megfordulok drogériakban, parfumériakban, és egy bizonyos marka uzleteiben..( asszem lassan ideje egyfajta " elvonokurat" tartanom :D)

Nektek mik a " gyengéitek"? Mire vagytok képesek gondolkodas nélkul kolteni?


2009. júl. 7. 09:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Háth én szinte minden hétfőn turiba megyek..fölsőket turkálok olcsón,és már szinte mániákusan várom hogy hétfő legyen és turkáljak fölsőket:):P
2009. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

táskatáskatáska :D

ma is megyek, mert nem jó nekem a kb. 50 db táska, nekem egy másik fajta kell :D és keresek. :D egésznap :D

2009. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

:):)

Jaaajj, pedig nem tudom, nalam honnan jott ez a nagy sminkcucc-mizéria, de rendesen lelkiismeret-furdalasom van mar, mikor hazaérek, a férjem megkérdi, mit vettem, "ààà, semmit, csak ezt a szemceruzat, tokjo, csak 1 euro volt ( holott a valosagban 3 :S), a tobbi sminkszer meg ott lapul a taskamban, hogy ne lassa...

2009. júl. 7. 10:17
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tehetem meg, hogy mániákusan vásároljak:S
2009. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem a cipő a gyengém. :)
2009. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én táskákat imádok vásárolni!!! :D

Imádom mindet, a nagyot, a kicsit, a többszínűt, az egyszínűt, a bőrtáskát, a strandtáskát *-*

Mondjuk mostanában próbálok leszokni róla, úgy, hogy nem viszek magammal annyi pénzt, hogy tudjak venni, de akkor is megnézem mindig, hogy hol milyet árulnak :)

2009. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a smink cuccok a gyengéim...:)
2009. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Sminket már vagy van egy böröndnyi akárhányszor megyek vásárolni sminket mindig veszek mikor nincs is rá szükségem ja és azt is hozzá kell tennem,hogy csak szempillaspirált, és szem ceruzát használok meg ajak balzsamot,de nem tudok a sminkeknek ellen állni olyan szépek::D tegnap vettem egy szemhéjpudert, meg két szájfényt miközben tudom,hogy max egyszer fogom használni mert megunom és sajnos ha épp ruhát kéne vennem a pénzemböl akkor is sminkre basz.om el ez lehet már betegség:)
2009. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
smink + táskák:D
2009. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

én bizsu mániás vagyok:)

karkőtök,fülbevalók,nyakláncok,gyűrűk:)

ha elindulok vásárolni,elő utam a bizsu bolt:)leginkáb a fülbevalókba vagyok szerelmes:)abból már nagyon sok van,főként a nagy csűngő,lógó,karikát szeretem:)

ja és a táskákat én is imádom:)

2009. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!