Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kép. Nagy orromhoz milyen...

Kép. Nagy orromhoz milyen frizurát válasszak hogy egy kicsit ellensúlyozzam? Plasztikát ne ajánljatok, még olyan gazdag nem vagyok.

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2012. júl. 3. 21:41
1 2
 1/11 anonim válasza:

sajna az van a középpontban. még a szemekről is elveszi a tekintetet. nekem ennél is nagyobb szal átérzem. :D

Szerintem nincs erre tökéletes frizura max vmi szemekre eső tépett haj, és én pl a szemeimet kihangsúlyozom h nagyobbak legyenek így a nózi se tűnik akkorának. én jelenleg is gyűjtök a műtétre. :)kitartás

2012. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fesd magad és el tudod árnyékolni egy picit.
2012. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ne műttesd meg. Szerintem. :) Bár pont én mondom ezt. Itt ahol lakom 140ezerért műtenék meg. Megkérdeztem.

Máshol akár 250ezer ft is.

De annyi rosszat hallottam hogy elrémisztett.

Inkább fogadd el magad. Egyedi vagy!

2012. júl. 3. 22:04
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. júl. 3. 22:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Hol nagy orr ez, ne viccelj már. Profilból Schell Juditéra hasonlít, szemből viszont feleakkora sincs. De én még az övét sem tartom akkorának, hogy mindenáron műttetni kéne.
2012. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tényleg nem nagy az orrod.

de egyébként nagy orrnál a "nagyobb" haj, mármint az olyan ami nem tapul a fejre szokott előnyös lenni, meg a magasan kötött lófarok, vagy konty, lehetőleg kicsit kócos.

2012. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az orrod miatt, ne aggódj! Így jó, ahogy van, viszont a bőröd miért ilyen?
2013. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát elég pattanásos, és minden centiméteren miteszerek vannak. hiába nyomkodom ki öket pár nap és ujra otvannak.
2013. ápr. 1. 22:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Na akkor inkább az zavarjon, az orrodnak meg tényleg semmi baja sincsen! Kozmetikus, bőrgyógyász és vérvétel! Még szebb leszel!!!
2013. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!