Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Önbizalmam hogyan fejlesszem?

Önbizalmam hogyan fejlesszem?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan nő lenni, akinek van tartása, aki erős aki pozitív, akit nem törtenk le a kudarcok, aki szépnek látja magát. Az ismerőseim szerint a külsőm elég jó, de mivel nincs önbizalmam, ezt nem tudom kihasználni. Segítenétek? Nagyon szépen köszönöm!!

19/L



2012. júl. 8. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez fejben dől el. Ha nem tetszel magadnak változtass..Ha letörnek, állj föl és ne a rossz érzésen gondolkodj, hanem a következő lépésen..Ha leszólnak állj a sarkadra..
2012. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Építheted az önértékelésedet a külsődre is de az nem önbizalom, az önámítás. Pusztán a külső még senkit nem tesz többé vagy kevesebbé a másiknál.

Írd szépen össze hogy mik azok a dolgok amiket szeretnél megtenni de félsz tőlük (pl. sok ember előtt beszélni, megszólítani valakit az utcán, adott helyzetben kiállni önmagamért stb.), tedd őket a félelem nagysága szerint növekvő sorrendbe és a legkevésbé félelmetessel kezdve szépen egyenként tedd meg őket. Ahogy Mark Twain mondta/írta: "Tedd meg amitől félsz és a félelem szertefoszlik". Ez pedig azért fontos mert a félelmek ássák alá az önbizalmat.

2012. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

áss mélyen magadba, hogy mitől félsz és győzd le azt

ha 1000 kaszálnak fel, akkor te állja fel 1002-szer:)

és soha ne add fel

2012. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hu, de jokat irtok, koszi szepen! :)
2012. júl. 8. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:

19:38as vagyok


Van valami oka az önbizalomhiányodnak?

Mert ez is segíthet...

2012. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
írtam priviben :)
2012. júl. 8. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!