Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyen több önbizalmam,...

Hogy legyen több önbizalmam, hogy legyek magabiztosabb?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok kibékülve a kinézetemmel szinte mindent utálok magamon. De már nagyon elegem van belőle.

előre is köszi a tanácsokat! :) 14l


2011. nov. 27. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagy :) Ha magadat elfogadod, más is el fog :)
2011. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet vészes a helyzet. :)

Különben meg én is így voltam magammal, de végül elfogadtam magam olyannak amilyen vagyok. :) Attól, hogy te nem látod szépnek magad, más még láthat annak!!

2011. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de még ha sikerül is hogy összeszedjem magam biztos hogy lesz vki aki elkezd piszkálni és semmi önbizalmam nem lesz mert sajnos nagyon is adok mások véleménye
2011. nov. 29. 17:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne másoknak felelj meg hanem magadnak!
2011. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
háth magamnak sem tudok....
2011. nov. 29. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Ne az legyél aki vagy, hanem aki lehetnél!
2011. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

az légy aki vagy. Azért adsz mások véleményére, mert mindenki szinte ezt csinálja,mert megpróbál megfelelni a társadalomnak, és olyan személyiséget alakít ki, amiről úgy gondolja, hogy elfogadják, de inkább koncentrálj az egyéniségedre,mert az mutatja meg valójában, hogy kivagy, és ha bízol magadban, és egyre több olyan dolgot csinálsz amiben jólérzed magad, akkor menn fog. Például olyan helyekre járj, ahol jólérzed magad.Meg olyanokkal barátkozz,akinek nem akarsz megfelelni. Ha azt sugározod ki, hogy te egy gyenge ember vagy, akkor megérzik a kidugárzásodon a rosszat, az meg nem jó.

Mutasd ki, hogy szereted az életet(mégha néha borzalmas is tud lenni:) ) és hogy kedves vagy és jó veled lenni.

ÉS legfőképpen MOSOLYOGJ sokat :))

és lehet pont a mosolyodba szeret bele valaki:)

2011. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat utolsó: háth úgy legyen :D
2011. dec. 7. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!