Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek a párjuk...

Lányok, akiknek a párjuk szőrösebb típus, tűlük elvárjátok, hogy minden héten gyantáztasa a mellkasát, hátát, fenekét? A leendő pasitoktòl is elvárjátok a heti gyantázást?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 19:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim válasza:

Ha valaki szeret, akkor így szeret. Nem tudom miért olyan nagy divat, hogy a férfiak legyenek szőrtelenek, génjeikben benne van, hogy ilyenek, ettől férfiak...

Egyszóval nem várnám el, hogy változtasson magán valaki.

2012. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:

10 Igazán? Akkor minden majom és medve férfi is egyben. Menjünk szexelni az állatkertbe. :D

(Bár halkan teszem hozzá: lassan ez az oldal is az már néha :/)

2012. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:

11 A nők génjeiben is benne van, hogy szőr nőne a lábukon, egyeseknek a karjukon, hónaljukon. Hajrá, növeszd. :) Ha már gének, és természetesség. ;D

Vagy ha fiú vagy, válassz ilyen csajt.

2012. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:

És ne értsen félre senki, nem azzal van bajom, hogyha valakinek a szőrös jön be. Hanem, ha rá akarják mindenkire erőltetni.


Nem megy, láthatjátok (nem véletlenül, és nem csak divatból várják el a csajok manapság a szőrtelenítést)

2012. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 anonim ***** válasza:
8-as te jó hogy ebbe az elbuzult modern korba születtél,mert pár évtizeddel ezelőtt fellógattad volna magad:D
2012. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 anonim ***** válasza:

Megnéztem mit írt. Azt hiszed, pár évtizede nem léteztek szőrtelenebb férfiak?


Jó, a lábán nőtt valamennyi, de mellkason, háton azért ez nem általános dolog szerintem. :)


És miért elbuzult kor? Mutatok én neked olyan szőrös-maci-nagydarab melegeket, hogy dobsz egy hátast. ;D

2012. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
Én azt várnám el, hogy ne szőrtelenítsen. Számomra az egyik testi különbség a férfi és nő között a szőrzet. Ha férfi lennék, mások kedvéért nem szőrteleníteném magam, de ha vki úgy érzi magát, akkor csinálja, csak akkor nekem pl. nem jön be, de ez csak én vagyok.
2012. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
mármint ha úgy érzi jól magát...bocs
2012. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:

de biztos voltak szőrtelenek,de gondolom olyanok akik amúgy is szőrtelenek,vagy már akkor is jártak a pasik gyantáztatni?:D

köszi a melegeket kihagyom:) ennyire nem érdekel ez a téma:D

2012. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim válasza:
Kitudja elvárnám-e? Paradox a kérdés. Akinek már ott is kellene, az valószínűleg nem lesz az én párom. :-) Másé lehet felőlem egész nyugodtan. :-)
2012. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!