Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek a párjuk...

Lányok, akiknek a párjuk szőrösebb típus, tűlük elvárjátok, hogy minden héten gyantáztasa a mellkasát, hátát, fenekét? A leendő pasitoktòl is elvárjátok a heti gyantázást?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 19:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
Szerintem elírás. NEM akarom akart lenni az. Akinek a szőrtelen tetszik, olyat választ, akinek nem az meg olyat, ennyi.
2012. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:

"aki meg borotválja a fanszőrzetet vagy fenekét az meleg"


Aha. Biztos ennyire egyértelmű. Akkor ők teljesen heterok, hiszen szőrösek. :D


[link]

2012. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
ők olyan melegek akiben ott van az a szilárd tudat hogy ők férfiak
2012. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem ez tényleg utána lehet írni hogy te kis oktondi hiszen ideológiailag és szociálkultúra szempontjából a 21. századnak a nagy divatja ez a szőrtelenség ez már 1900as évek elején amikor a nők egyenjogúságot kaptak eldőlt hogy egyre nagyobb hatást gyakorolnak a férfi külsőre és láss csodát , szóval amit írtál annak köze nincs semmihez teljességgel neglegálható , de amiket írtam tények , sajnos.
2012. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:

Igen okoska. Mióta a nők egyenjogúak, nekik is lehetnek elvárásaik. :) És ez tökéletesen is van így. :)


De ha szerinted a szőrtől férfi a férfi- én akkor is maximálisan beérem a szőrtelenekkel. ;D

2012. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:

Hozzátéve, hogy ükanyáink korában a nők sem szőrtelenítettek ilyen veszettül.

Szőrös láb, hónalj, stb. :D Ahová nőtt- ott is maradt mindenkin. :D

2012. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:

"ők olyan melegek akiben ott van az a szilárd tudat hogy ők férfiak"


:D Akkor már még inkább a meleg férfi is jobban férfi, mint a hetero szőrtelen. :D Csak, hogy ne kelljen lemondani a szőrről? :D


Na, ez esetben jó meleg bulizást egymással a szőrös pasiknak. ;DD

2012. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
Nem szőrtől lesz a férfi férfi és nem is férfibb a szőrös meleg férfi , most attól hogy nem emgy a szövegértelmezés én ideológiai hátérről beszéltem nem szőrszálszámról.
2012. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:

Erre célzol?


"a 21. századnak a nagy divatja ez a szőrtelenség ez már 1900as évek elején amikor a nők egyenjogúságot kaptak eldőlt hogy egyre nagyobb hatást gyakorolnak a férfi külsőre és láss csodát"


Ebben tökéletesen egyetértünk. Azóta a nők nagyobb hatást gyakorolnak a férfiak külsejére.

Én maximálisan elégedett is vagyok ezzel, úgyhogy zárhatjuk a témát. :)

2012. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel az egésszel szőr dologgal, hogy nem kell gyantázni, de azért a hónalja a pasinak legyen saját maga felé is elvárás, hogy leszedi, számomra az undorító tud lenni így is úgy is :O

az intim résszel úgy vagyok, hogy rövidre vágva, a lehető legrövidebbre, mert nem akarok szőrt szedegetni se a torkomról se nyelvemről :O:D

Nekem a csupasz pisztoly annyira nem jön be, nem tudom, kinek hogy...

szőrös férfi hátat életemben egyet láttam , de az über , mega szórös volt, gyakorlatilag naptej az nem kellett az illetőnek, mert a bőre árnyékban volt szegénynek a tűző napon is .... nem tudom ha ilyen pasiba botlanék mit tennék, komolyan nem, hiába mondják sokan, hogy e miatt nem hagynák el, lehet ki tudnék egy ilyen hát miatt ábrándulni az illetőből :O

2012. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!