Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek a párjuk...

Lányok, akiknek a párjuk szőrösebb típus, tűlük elvárjátok, hogy minden héten gyantáztasa a mellkasát, hátát, fenekét? A leendő pasitoktòl is elvárjátok a heti gyantázást?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 19:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:

ja meg mellkason nem általános dolog?:D

jason statham,nicolas cage,bruce willis,stb ezek rendellenes állatok?szerintem inkább ők vannak a férfias kategóriában,de már kezdem megszokni hogy ezzel én vagyok egyedül a világon,meg a többi rendellenes szőrös mellkasú férfi:D

2012. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim válasza:

De mire jó ez a kérdés? Kérdező te ilyen vagy? Én bevallom ilyen pasikat csak idősebbek között ismerek, 40 év körül.


Mondjuk nekem aztán mindegy, én jól megvagyok a szőrtelen fiatalokkal.

2012. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim válasza:

21-es: Ők nekem eszembe sem jutottak, de én nem tartom vonzó férfinek őket. Inkább csúnyák számomra. :)

Nem tudom, te milyen vagy. Ha szőrös a mellkasod, biztos találsz olyat, akinek az tetszik.

2012. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 A kérdező kommentje:
7.Nagysagosasszony de jo neked hogy mar nem fsak a helyes pofika alapjan is szelektalsz a padik kozott, hanem mar az is kriterium lett nalad hogy alapbol szortelen legyen.Kivanom neked hogy egy jo szoros gorilla adja meg neked jo alaposan amit kell egy libanak.
2012. júl. 8. 20:19
 25/89 anonim válasza:
De nem értelek benneteket. A szőrtől férfias a férfi? Attól van a férfias kategóriában? Nekem nem férfiasabbak. Buta akciófilmekben megmentik a világot, de én sosem vágytam ilyen partnerre. Nekem nem ez a fontos.
2012. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 A kérdező kommentje:
27 vagyok es nagyon szoros vagyok. Csak idosebbek kozott? Nagyon sok 20 eves pasi szoros, ok az igazi ferfiak. Akin keves a szor abban kevesebb a tesztoszteron es joval termeketlebb is. Ez bebizonyitott teny.
2012. júl. 8. 20:21
 27/89 anonim válasza:

24-es: Látom felháborodtatok egyes válaszokon. :D Bele kell nyugodni, hogy nem vágyik minden nő nagy szőrös gorillára.


Vagy legfeljebb vesz egy szőrös takarót magának. :PP


És igen, sok eleve csupasz mellkasú férfi van, szerintem több, mint szőrös mellkasú. Már rég lejöttünk a fáról. :P

2012. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
23:azt gondoltam hogy nem ilyenek tetszenek mivel állatiasnak tartod a szőrös férfiakat:) nincs is ezzel semmi gond,csak ne állatkertezzünk e miatt és igen én is hasonló medve vagyok,még sem szólom le a c.ronaldo,robert pattinson,david beckham,brad pitt kategóriát:D
2012. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim válasza:

26-os: Akiben meg túl sok a tesztoszteron, annak nagyon érdekes módon kisebb a nemzőképessége. :D Nem gondoltad volna, ugye? Az a fránya tesztoszteron nem csak előnyökkel jár (és a mai világban felesleges belőle annyi, lassan inkább hátrány).


De én nem vitatkozom veled, találd meg, akinek te kellesz. Viszont nem erőltetheted minden nőre ezt a dolgot.

Hogy ki az igazi férfi, kinek-kinek, arról pedig az adott nő dönt. :)

2012. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
nyugi kérdező én is szőrös vagyok 25 évesen és nincs gondom a NŐK-nél;D
2012. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!