Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek a párjuk...

Lányok, akiknek a párjuk szőrösebb típus, tűlük elvárjátok, hogy minden héten gyantáztasa a mellkasát, hátát, fenekét? A leendő pasitoktòl is elvárjátok a heti gyantázást?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 19:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:

Levezetem:


Nem "egyenjogú" nő - nem dolgozhat - a fő szempont, hogy a pasi el tudja tartani (nem lehetnek külsővel kapcs. igényei).


Egyenjogú nő - el tudja tartani magát- egyre nagyobb igényei lehetnek a férfi külsejével szemben ->> szőrtelen, jólápolt pasik elterjedése (a nő válogat).

2012. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
Ja , de ettől még mint láthatjuk a nők egyenjogúsága nem működik fullosan , munkában sem , politikában sem , Maragaret T. meg férfinek is elmegy simán , ebből kifolyólag nem csoda , hogy a férfiakban még ott van az az érzet hogy ő márpedig nem borotválja le amilyét nem akarja , és egyébként meg ha vki szeret vkit úgy szereti nem? Szóval szeressenek így a nők mondhatná akármelyik szőrös férfi.
2012. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:

Háát. Én azt látom, hogy egyre jobban működik. És az is, hogy a sok jólápolt, divatos fiú mászkál a legjobb csajokkal. :)


De felőlem írhatod, hogy szeressék a nők a szőrös férfiakat, nekem nem fáj, főleg, ha nem igaz. ;D

2012. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
Szerinted legjobb csajok , ebben szerintem eltérés van meg én láttam már csomó ilyen fiút full lapos lányokkal csak mert akkor szociális egyéneknek számítanak név miatt , egyébként meg ez , hogy divatos fiú , igen divatos fiú , tudod Swag is for boys , class is for man. De ebbe bele lehet menni mindentől függetlenül az , hogyha egy nő elutasítja a "szőrös férfit" egészségtelen biológiai szempontból generációnk megromlása.
2012. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:

Persze, ha neked a "mű-nő" a jó csaj, nem a természetesen szép lány, nekem mindegy. Én főleg mű-nőket látok szőrös pasikkal.


A szőrtelen "szépfiúkkal" nem társadalmi rang miatt vannak (sokszor a nőé magasabb). :)


Generációnk megromlása nézőpontok kérdése. :)

Részemről befejeztem. Ott vannak az eddigiek. :)

2012. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
Jajj milyen mű nők hagyjad már olyan körbe alapból értelmetlen menni , magasabb társadalmi rangú nő meg csak a férje miatt létezhet.
2012. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:

"az , hogyha egy nő elutasítja a "szőrös férfit" egészségtelen biológiai szempontból generációnk megromlása."


Egyáltalán nem lehet egészségtelen, ha a nő enged természetes ízlésének. A bioszt (=női ízlést) nem írhatod felül ideológiákkal. :)


("Mű nő" alatt "plázacicát" értettem- ők csak a pénz miatt vannak szőrössel, tesznek a külsőre) :D

2012. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:

"magasabb társadalmi rangú nő meg csak a férje miatt létezhet."


Ha-ha. :D Mondd ezt a két doktorival rendelkező, cégvezető barátnőmnek. :D


Ne tedd magad nevetségessé drága. ;D Tényleg hagylak, kis buta vagy még. :)

2012. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:

Attól hogy valakinek van 2 doktorija még nem lesz magasabb társadalmi rangú , na jó tény hogy valamelyest igen , ugyanakkor nézzük már meg a világon aránymegoszlást cégtulajdonosoknál , vezetőknél , 1000 leggazdagabb ember ilyeneknél komolyan , amúgy meg két doktori na az is , hogy ha ezt vki Magyarországon teszi le most én is jöhetnék hogy van rokonom aki a Harvardra járt 2. diplomáért , de ettül függetlenül maradjunk e téren a realitásoknál. Na bár látom a személyeskedést már elindítottad szóval kezdi értelmét veszteni a mediáció.


Egyébként meg biológiai torzió , tanítják hogy az emberi faj szexuális indíttatása , hogyan váltakozik ez biosz szak nélkül is tanítják.

2012. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:

Nézd, aranyos vagy, de én nem vitatkozom tovább veled. :)


Eleget tanulmányoztam a témát- és a nők előretörésének ARÁNYÁVAL maximálisan meg vagyok (részemről) elégedve.


Bye. ;D

2012. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!