Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőiesebb/lányosabb fiúk ti...

Nőiesebb/lányosabb fiúk ti milyen parfümöt használtok?

Figyelt kérdés

Nem tudom már milyet vegyek, nőit nem vehetek, mert túl ömlengős, édes.

A férfi parfümök közül pedig a legtöbb túl erős és nem olyan friss, merész, modern illat hanem mint amilyet pl. apám használ :)

Unisex illatokat meg alig találni... meg ha bemegyek egy parfümériába nem tudom végigszagolgatni az összeset.


Ti milyet használtok, nektek melyik illatok tetszenek?


2009. júl. 11. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mexx Ice touch. 1 éve használom,bejött.;)

Nyugodtam próbálj végig minden illatot,vagy kérj segitséget az eladóktól,azért vannak ott.

Jó szimatolást!:)

2009. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok de szerintem a Full Speed-nek (AVON)nincs olyan erős illata
2009. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt a Mexx-et kipróbálom :) Amúgy is szeretem a márkát :))

Én örülök ha inkább nem jönnek oda az eladók, mert amilyenek nálunk vannak... nem hogy segít, hátráltat :D :)

de különben teljesen igazad van ;)


19:13 köszi, ezt már egy barátom is ajánlotta, úgy érzem ki kell próbálnom ezt is ennyi ajánlás után :)


Lehet még írni emberek, szeretem olvasgatni a válaszokat :D

2009. júl. 11. 19:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedvenc a Chanel Egoiste, olcsóbb fajtából Chevignon best of. Vagy uniszexből ott a Kenzo Vintage, az sem rossz. De szerintem szagold végig mindet, menj reggel és zárásig lesz időd rá xD
2009. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Moschino Cheap and Chic I Love Love illatát ajánlanám bizalommal, kb. 2 hete én is ezt használom és nekem nagyon bejön. Friss, citrusos illat, ebben a melegben nem viselnék el egy édes-gyümölcsös-vattacukros kombinációt.
2009. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, mindet ki fogom próbálni ;)
2009. júl. 13. 06:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó illatolást! Majd írd le, mi mellett döntöttél! :)
2009. júl. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Bvlgarinak van egy unisex parfümje, az Eau de Blanc, már ha így írják. Nekem csak utánzat van, de az tetszik.
2009. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm!


Hát, leírnám én csak szerintem az még soká lesz :))

Egyelőre nem hiszem, hogy nagyon tudok költekezni, csak múltkor gondoltam kiírom a kérdést, így mire oda jutok biztosan érkeznek válaszok :D

Szerintem kis listával megyek a parfümériába és sorban kérem majd a parfümöket megillatozni. ;)

2009. júl. 13. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Na megint csak én vagyok. Szóval, épp most nézem, a Rossmannban akciós ezen a héten a Mexx Ice Touch. 1999Ft. Az meg annyira nem sok. Ha anyagilag megengedheted magadnak és időd, kedved van, akkor menj el és szimatold meg, hátha bejön. Bár én személy szerint nem ismerem, csak láttam, hogy fentebb javasolták. :))
2009. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!