Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha látnátook ahogy egy alacsony, vékony srác egy gyönyörű lánnyal sétélna kézenfogva az utcán?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy : "nem ez a gyerek tesz fel ilyen idióta kérdéseket a gyk-ra? o.O"
2012. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 AvernusTriad ***** válasza:
Összehoztad, vagy csak szeretnéd?
2012. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy biztos nem olyan rinyagép, mint azok, akik ide irkálnak.
2012. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
már megint te? :D:D:
2012. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert az alacsony vékonnyal mi a baj? Az is lehet jó pasi, vagy épp ronda is...

25L

2012. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mint az előző kérdésnél:

a gyakorikon tutira van egy róluk szóló kérdés.

2012. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy a csávó nagyon tud valamit, vagy kő gazdag. pl. múltkor állok egy büfé előtt a sorban és egy 10/10- es csajjal egy hájas, gusztustalan 30-as pacák állt, akinek 3 értelmes mondata nem volt a 15 perc alatt, teljesen el volt szállva magától de iszonyat gázul nézett ki, plusz öltözködött, épp egy ultra gáz szandálban feszített és magyarázta a csajnak hogy ugye mennyire iszonyat jó a szandállja miközben úgy nézett ki benne, mint egy nagyra nőtt óvodás, nem viccelek... :)))

A fullos 10/10 es csaj, meg bólogatott állt vigyorgott mindehhez, kicsit gyanús volt, aztán megláttam a fószer karján a körülbelül annyiba kerülő órát mint másnak egy éves fizetése és minden világossá vált. ilyen az élet.

2012. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak, mert én úgy érzem a külsőm miatt, nem érdemlem meg ezt a lányt. Hogy tudnám leküzdeni ezt az érzést? Amúgy arcra helyes vagyok, lányok szerint, de a testalkatom nagyon zavar.
2012. júl. 7. 15:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyeneket.Sőt a legtöbb srác akiket mostanában szép lányokkal látok ilyen piszkáló vastagságú karral rendelkezik.Nem minden a külső:)
2012. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudatosítsd magadban hogy a lány veled akar lenni, vagyis ő akar téged. Tényleg nem a külső a lényeg, de azért persze számít, de a lánynak úgy látszik így tetszel ahogy vagy, sokan egyébként kifejezetten a vékony srácokat szeretik, tehát az izommennyiség hiánya miatti komplekszus biológiailag tehát ösztöni érzést tekintve érthető, de ezen túl baromság, hiszen tényleg nagyon széles a skála hogy melyik lány mit szeret. A magasság kérdése szerintem nagyjából úgy néz ki, hogy vagy nagyon szeretik azt ha magas valaki vagy semleges. Egyébként szerintem ha megkérdeznéd 10/5 lány azt mondaná hogy ha magasasabb nála a pasi valamivel akkor minden oké. 1063 azt mondaná nem ez számít, és a maradék kettő azt mondaná hogy nála csakis magas pasik jöhetnek szóba.

Úgyhogy szerintem ne aggódj a külsődön, bár megértem én sem vagyok elégedett magammal, én is jó képű vagyok a lányok szemében, de volna hova edzeni a testem..

Ha nagyon zavar kezdj el sportolni.

2012. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!