Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » LÁNYOK egy férfi hol és...

LÁNYOK egy férfi hol és mennyire legyen szőrös?

Figyelt kérdés
kérlek tüntessétek a korotokat is.

2012. júl. 25. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A hónalját borotválja, a lábát, mellkasát semmiképp.

Az arc szerintem borostásan szép, a bajusztól rosszul vagyok.

Az intim rész szerintem rövidre vágva (fazonírozott, csak utálom ezt a szót) szép.


24/N (!!!! Protest against 24 year old woman !!!!) Azt írtad, tüntessem a koromat...

2012. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak természetesen, nem kell borotválni/gyantázni sehol. Főleg, mert ha elkezded, nincs megállás, mert hülyén néz ki, hogy itt szőrös, ott meg nem. Még a hónalj borotválás esetleg oké, de a gyanta semmiképpen, egyszer láttam gyantázott férfi hónaljat és olyan volt, mint egy csaj. De amúgy én tényleg szőrösen szeretem a pasikat, illetve egy konkrét pasit. :)


24/l

2012. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Mellkas, kar, láb, popsi maradjon úgy, ahogy van, hónaljat totál leborotválva nem szeretem, szerintem búzás, nemi szerveknél vagy teljesen leborotválva, vagy borostásan.

Arcszőrzetet meg mindenki döntse el maga,, hogy mi áll neki jól, az nálam mindegy, lehet teljesen borotvált, de teljesen szőrös is, karaktertől függ.

2012. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ja, 22L
2012. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

(Atya világ! Mennyi ilyen kérdés van!) Szóval szerintem nem kell sehol sem. Max rövidre vágni, ha egy kicsit rendszerezettebb hatás a cél. Nemi szerveknél minek borotválni? Még csak nem is egészséges. Az evolúció nem véletlen hagyott bizonyos helyeken nagyobb szőrzetet.

17/l

2012. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez alól az arcszőrzet képez szerintem kivételt. De csak akkor, ha az illető úgy szereti.
2012. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

17 éves leányzó majd meggondolja magát, ha 3-4-5 pasi közli vele, hogy akkor tessék odalent megborotválkozni, mert különben nincs orál. És akkor már a pasitól is elvárja, hogy valamilyen szinten tartsa karban magát. (A teljesen sima azért nem jó, mert másnap már szúr, azért írtam korábban, hogy rövidre vágva az igazi.)


24/N (első)

2012. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet szőrös. Egyedül az nem szép, ha a háta is teljesen szőrös, szinte bundás. A természeteset szeretem. Arcon a bajusz a ciki, minden egyéb más jól állhat egy férfinak szerintem. Én a nemi szerveknél se szoktam a páromtól kérni, hogy igazítsa, mondjuk én nem szoktam őt orálisan kielégíteni, lehet ez is befolyásol. 26/N
2012. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
19%

Hát és fenék semmiképpen sem lehet szőrös, a borosta gusztustalan és prolis. Mellkas is szőrtelenül szép, vagy nemiszervtől a hasig csíkban meghagyva. Nemiszervnél maradhat, de mindenképpen gondozza, bár szőr nélkül kényelmesebb sz*pni. A láb enyhén szőrős, de gondozott. A hónalj esetében a higiénia szerint is alap a gyantázás, vagy borotva.

Szóval csak mértékkel, ha nem is szőrtelenít, de azért rendszeresen ügyeljen magára, meg persze a higiénia alap. Csubakka semmiképp.

2012. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: magyarán legyen tök csupasz? Te a búzákat szereted, vagy mi?
2012. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!