Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el a szolizást?...

Hogyan kezdjem el a szolizást? Falfehér vagyok.

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon fehér vagyok,és ne is áll jól. A napon rosszul vagyok,ha csak úgy kifekszek. Augusztus közepén megyek Horvátba,úgy gondoltam ott szerzek némi alapszínt,mert uygebár vízben sokkal könnyebb,mintha csak úgy kifeküdnék. Erre az alapszínre még szeretnék majd barnulni,hogy jó barna legyek. Voltam már szoliban,5 perctől leégtem,aztán le is hámlott. A pirosság is tartot kábé fél napig. Hogy kezdjem el?
2012. júl. 27. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

SEHOGY!!! A bőröd nem bírja a szolit, ez látszik, ha nincsenek alapból pigmentek a bőrödben, akkor úgyse fogsz tudni lebarnulni, csak tönkreteszed a bőrödet azzal, hogy szándékosan égeted. Hidd el, hogy olyan nincs, hogy valakinek a saját természetes bőrszíne ne állna jól!!!!

Olvass utána a melanin fogalmának és annak, hogy az eleve meghatározott, hogy kinek mennyi van, és aki barnul, annak eleve ott van a bőrében csak védekezésképp a felszínre jön. Tehát ha te fehér vagy és könnyen leégsz, akkor neked nincs és nem is lesz!!!!

Viszont önbarnítóval egészségesen barnulhatsz, ha nagyon akarsz (mert ott kívülről viszed be a pigmenteket.

2012. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább próbálj ki valami önbarnító krémet
2012. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is csak azt mondanám, hogy "sehogy", egyrészről kimondottan káros, másrészről inkább száz hófehér egyén, mint egy narancssárga. :D
2012. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utálom az önbarnítót. Volt már minden fajta,fújós,kenős...stb. Nem lesz foltos ha felkenem,viszont foltosan kopik,eltömíti a bőröm,egy csomó fog.. stb. Szolizni akarok és kész.
2012. júl. 28. 15:09
 5/6 Kiss Laura válasza:

Szia!


Cáfolnék egy picikét az elöző komikkal szemben...

Én is nagyon fehér bőrű voltam és ha kifeküdtem a napra mindig csúnyán megégtem,akármit kentem magamra. viszont én sem fogadtam el, hogy fehér vagyok. igenis menj csak szoliba az ég világon semmi bajod nem lesz tőle. viszont abban biztos vagyok,hogy a Te bőröd,ahogyan az enyém is csakis az EU-s csöveket bírja el,amitől 1000%, hogy nem tudsz megégni. én is ezzel kezdtem.és mára már tök jól hozzászokott a bőröm a szolihoz és szép szinem is van. Hidd el,hogy tapasztalatból irom ezt. persze ez az egész szolizás bőrfüggő... de a fehérbőrüeknek is van esélye!!! :):)

szerintem kezd el mihamarabb a szolit,ha nem akarod, hogy szanaszét égj a nyaraláson.

a pultos lányoktól mindenképpen kérj tanácsot!!!!!! nehogy vmi erősbe menj,mert akkor csúnya vége lesz.


irj majd,hogy mi volt :)

sziaaaa

2012. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia! Holnap fogom kezdeni,szerintem bemegyek 3 percre,aztán meglátjuk mi lesz. Úgy gondoltam,hogy : 1.alkalom- 3 perc

2. alkalom- 3 perc 3.alkalom- 4 perc 4.alkalom: 4 perc 5.alkalom- 5 perc ,és minden további alkalmat növelek 1 perccel. Így jó lesz?

2012. júl. 31. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!