Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk!? Ha egy lány nem egy...

Fiúk!? Ha egy lány nem egy bomba alkatú hanem van pocija meg combja akkor az már nagyon gázos vagy cikinek tartjátok?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat! =) elég önbizalom hiányos vagyok és megtetszett egy fiú...

és nem merek odamenni hozzá mert félek hogy mit gondolhat így alkat szerint... :/


2012. aug. 9. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet így nehéz mondani,van akinek igen is jól áll/van akinek nem.
2012. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján tinédzser korban lévő 13-17 éves lány lehetsz.

Bár én nő vagyok, de átérzem a helyzeted. A te korodban vannak ideálok, amiket követni kell ,amik elfogadhatók, amihez igazodni kell. És ha valaki nem olyan aki kirekesztődik.


Nos így 22 évesen azt tudom mondani, lehetnek ideálok, de azok megközelíthetősége többnyire nem tükrözi a valóságot, azért is ideálok.


A fiúk a nőket szeretik. Ha szerelmesek akkor minden hibájukkal együtt is szépnek látják. Ha te egy olyan lány vagy aki jellemre is elfogadható és társasága élvezetes akkor az félsiker. Nem kell, hogy bomba alakú légy. Ha megnézed az anyukákat akik a játszótéren üldögélnek... egyik sem egy modell alkat mégis lett férjük családjuk.


Te csak fogadd el ,hogy olyan van amilyen, légy önmagad, és barátkozz! A többi vár vonzata lesz ennek a kettőnek!


Sok sikert!

2012. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"van pocija meg combja"


Ez nem elég hogy megmondjuk.

2012. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elismerésem a kettes válaszolónak,csak sajnos ma már nem így zajlanak a dolgok bármennyire is szépen hangzik.

Minden önbizalom kérdése azonban.

2012. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek ez tetszik, van akinek pont ez nem. Hogy a neked tetsző srác melyik csoportba tartozik azt nem tudhatjuk.

Én fiatalon kifejezetten ronda lány voltam, mégis volt olyan akinek pont én tetszettem.

2012. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a 2. válaszolónak köszönöm...a töbieknek is !
2012. aug. 9. 14:01
 7/10 Antimod ***** válasza:

A kettes válaszoló tanácsait kövesd, ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond. Aki valakinek nem tetszik, még tetszhet másnak.

Ezt a "gáz vagy ciki" dolgot meg előbb-utóbb kinövitek (remélem).

2012. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rengetegen szeretik, ha egy lány nem túl sovány, hanem van rajta kis husi itt-ott, szóval nyugi.
2012. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, a fiú tökéletes külsővel rendelkezik? Még ha igen is a válasz, akkor sem biztos, hogy csak a bomba alakú nőket venné észre. Sok tök jó pasinak van olyan barátnője, aki nem tökéletes.

Ha jól körülnézel, akkor láthatod, hogy a nők igen kis hányada rendelkezik csak tökéletes, bomba alakkal. Ráadásul egy kis pocak vagy comb viszonylag könnyen formálható, míg egy csúnyácska arccal nem sok mindent lehet kezdeni (természetes úton) és akkor hiába van bomba teste a nőnek...

A kisugárzás számít és hogy harmóniában élj önmagaddal. Mondjuk tiniként ez nagyon nehéz, viszont a sport, az egészséges étkezés és a pozitív hozzáállás sokat segíthet.

A hétvégén láttam egy lányt, akiről nő létemre alig bírtam levenni a szemem, olyan kisugárzása volt. Pedig a fiával játszott a medencében és nem volt lapos hasa és a combja is vastag volt, mégis rohadt jól nézett ki smink nélkül, vizes hajjal is.

2012. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen =)
2012. aug. 10. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!