Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne olyan bomba...

Hogyan lehetne olyan bomba testem, mint VV Seherezádénak?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik VV Seherezádé teste, mert szerintem csinos és nőies. Szeretnék én is olyat, szerintetek hogyan érte el és hogyan érhetem én el?

A mellek meg lesznek csináltatva úgyhogy azzal nincs gond.

44 kg vagyok és 155 cm ha ez számít. Híznom kéne hozzá?

Kép:

[link]


[link]


Köszönöm ha segítesz!:)



2012. júl. 25. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj...neee...ez nem egy bombatest. ez egy műnő a sok közül...persze agy nélkül.
2012. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan,te Seherezádé akarsz lenni,vagy te önmagad? Abból a nőből elég egy is ..bőven. ja a kérdésre válaszolva, műttesd meg a melled .
2012. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

sosem lesz olyan tested, mint ennek, ha az alkatod nincs meg hozzá. próbálj meg gyúrni hasra, karra, combra, fenékre (utóbbira a kitöréseket javaslom). tessék, itt van egy cikk is:

[link]

mondjuk én kim kardashianben több nőiességet látok mint ebben a majomban.

2012. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kim Kardashian is mű... De igen jól sikerült, a lehető legjobban... Szerelmes vagyok belé...O_o

Én inkább rá akarnék hasonlítani.

2012. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ezek elég béna képek, nekem egyáltalán nem tetszik, hájas is :D és ronda

műttesd meg magad minden hol, mell, száj, ráncok, meg minden. egyébként ne akarj ilyen agyatlan ribire hasonlítani


Adok egy normális választ is:) Ha nőies akarsz lenni vegyél magas sarkút, platformosat!!! én is olyat hordok,attól sokkal magasabbnak látszol majd. Végezz erősítő és feszesítő gyakorlatokat is, és inkább a saját formádból próbálj kihozni minél jobbat.

2012. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Atyaég..:D most Seherezádé testének mi köze van ahoz,hogy p*csa vagy nem meg ilyesmi?

Most azon kívül,hogy mű melle van mégis mi a rossz a csaj testében? Szerintem formás lábai,popsija van,lapos hasa.

Teljesen rendben van az alakja.

És a kérdező a testére akar hasonlítani,nem pedig a stílusára,fejére és magára az egész csajra.

2012. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Kim Kardashian egy csúnya alakú nő. Serinek szép alakja van, szerintem neki a génjei is rásegítettek, nem sokat diétázhatott, de facebookon a hivatalos oldalán posztolt már az edzéseiről, sőt, a legjobb ha megkérdezed tőle üzenetben :) 18/L
2012. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez egy agynélküli, mű, szétműtött csaj. ne akarj ilyen lenni.
2012. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hájas..? HÁJAS?? Na jó. Lelövöm magam... xD


Amellett, hogy nem kedvelem a csajt, tény, hogy jó teste van, ha mű, ha nem.


Szerintem fuss, attól izmos lesz a lábad és kerek a popsid.

2012. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!