Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most megyek 11. osztályba,...

Most megyek 11. osztályba, eddig nem voltam népszerű, de szeretnék ezen változtatni magam miatt és egy srác miatt is ( hogy a közelébe kerüljek). Hogy csináljam? 17/L

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mondtál túl sokat magadról, de hakuna matata, légy önmagad, stb. Furcsa lenne, ha hirtelen tök máshogy kezdenél viselkedni :D

Azt sem egészen vágom, hogy a népszerűt hogy érted, de értelmesnek tűnsz, szóval nyilván nem közönséges egóribi 12-éves szintű partipatkányok szintjére akarsz (vissza)fejlődni :D

Nem mondom hogy szerezz új barátokat, ragaszkodj a régiekhez, és szerezz haverokat. Lehetőleg azok közül, akik közel állnak ahhoz a sráchoz, persze ne a legjobb barátját célozd be mindjárt, de hasznos lehet egy közös ismerős, és úgy már "csak egy lépésre" lennél tőle.

Ne izgulj előre ;)

2012. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha népszerű akarsz lenni, nehogy megváltozz, ne legyél felszínes, csak légy nyitott, esetleg járj szakkörre, ami érdekel, és semmit ne csinálj csak azért, hogy népszerű légy, és egy pasi miatt se változz meg, ha tetszel neki, "népszerűtlenül" is tetszeni fogsz neki! :D
2012. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 10.-ben úgyanígy népszerűbb akartam lenni egy fiú miatt. Tapasztalatból mondom, hogy népszerűvé válni 20 nap alatt nem lehet! Én már 3 éve megyek feljebb és feljebb a népszerűek között. Nem mondom azt, hogy nagyon népszerű vagyok, de ahhoz képest, amilyen voltam 360 fokos fordulatot vettem. Akkor halkszavú, visszahúzódó, félénk lány voltam, most pedig pont az ellenkezője. Ahhoz, hogy el tudjam mondani, hogy hogyan lettem népszerűbb le kellene írnom 3 év történetét, ami nagyon hosszú lenne. Eleinte csak msn-en beszéltem a fiúval, de egy suliba jártunk és mikor megláttam, hogy arra jön, amerre én vagyok, akkor mindig gyorsan elmentem onnan, mert nem mertem vele beszélni. Ez nagyon sokáig így ment, de egyszer amikor nem figyeltem odajött, adott 3 puszit és ment tovább, másnap pedig bnőim elintézték, hogy beszéljünk, de én nem tudtam neki mondani semmit, mindenesetre megölelt és az nagyon jó volt. Miatta elkezdtem jobb ruhákat venni, megtanultam jobban sminkelni...lehet, hogy van akinek ez nem fontos, de nálam igenis szerves részét képezte a népszerűbbé válásnak. Ami nagyon jól esett, hogy az egyik lány osztálytársam, aki nagyon szép azt mondta, hogy egyre jobb csaj vagyok és a pasi is mondta, hogy szeret...ezek nagyon nagyot lendítettek az önbizalmamon és a kisugárzásom is megváltozott ezáltel. Csináltam 1-2 hülyeséget is, pl. diáknapon lerészegedés...ezt nem a népszerűség miatt csináltam de segített..az is lényeges, hogy új emberekkel ismerkedj meg, erre nagyon jó a diáknap! Én 2 nap alatt annyi embert ismertem meg a suliban, mint azelőtt 2 év alatt. Ilyenkor jó ha ott vagy egy ismerőssel és ő bemutat olyanoknak akiket te nem ismersz,de ő igen. Mivel emiatt a fiú miatt szebb akartam lenni valóban szebb is lettem és nem is gondoltam, hogy másnak is megtetszhetek, mert azelőtt senkinek sem kellettem, ez most nagyon komoly, mielőtt őt nem ismertem senki nem érdeklődőtt utánam. Ebben nem vagyok biztos, de az is segíthetett a népszerűbbé válásban, hogy nagyon sokan azt hitték, hogy én meg a fiú járunk, pedig sohasem jártunk de mindig szájrapuszival köszöntünk egymásnak. Ő elég népszerű volt én meg egy "senki" és így nagyon sokan megismertek és olyanok beszéltek rólam akiket azt se tudok, hogy kicsoda. 11.-ben is szerelmes voltam a fiúba, de ő csak kihasznált...én meg hülye módon hittem neki...mind 1, azért köszönöm így is neki mert nélküle, az ő motivációja nélkül lehet, hogy még mindig ugyanaz lennék. Tavaly január- ban voltam először bulizni és meglepett, hogy az emberek tényleg ennyire magabiztosak, hogy nem érdekli őket mi lesz, de próba szerencse...az igazi áttörést az jelentette, hogy azóta járok bulizni. Nagyon nagy önbizalmat ad minden egyes alaklommal, amikor alaki odajön hozzám, hogy táncolni akar velem. És még egyszer az nagyon fontos, hogy legyél szép. Én mostanra jutottam el oda, hogy már elhiszem ha azt mondják, hogy szép vagyok, mert kitapasztaltam, hogy mi áll, jól. Facebookon is nagyon sok ismeretlen ír nekem...az hülyeség ha valaki azt gondolja, hogy ahhoz, hogy népszerű legyen bunkónak kell lennie. Rólam teljesen idegen emberek egy beszélgetés után azt mondják, hogy nagyon kedves meg aranyos vagyok. Én nem szeretem megbántani az embereket, mert nekem se esik jól ha valaki bánt. Fuhh annyi mindent ínék még, de már így is nagyon hosszú :S Én leírtam pár dolgot a saját életemből, remélem azért valaminek a hasznát tudod venni, és ha írsz privit, akkor szivesen írok még 1-2 dolgot, vagy részletesen kifejtek valamit...örülnék ha írnál, mert teljesen át tudom érezni a helyzetedet.

19/L

2012. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!