Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem jár a kettő együtt?...

Miért nem jár a kettő együtt? Vagy miért csak nagyon ritkán?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy az okos, intelligens, pedáns lányok nem a legszebbek, viszont a kissé buta lányok inkább? Miért nem járhatna együtt a szépség és az intelligencia? Most nem azt várom el, hogy atom fizikus legyen, hanem, hogy legyen jövőképe, céljai...persze akinek az a 2 megvan, annak meg már van pasija. Vagy csak az én környezetemben nem lakik ilyen? Bár már volt egy lány, aki szingli és benne ezek a pozitívumok megvoltak, de csak barátok vagyunk...sajnos.

2012. aug. 10. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem van ilyen több is, csak rossz helyen keresed. akinek pedig barátja van, az is előtte szingli volt, miért ne lehetnél te valamelyikőjüknek a barátja? :)

egyébként közelről tapasztalom, hogy aki tudja magáról hogy "szép", az inkább azzal van elfoglalva, hogy még "szebb" legyen, és nem a jövőképével.

2012. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát nem ego-ból de szerintem én ilyen vagyok. Igaz nem lexikálisan tudok sokat, hanem úgy "értek az élethez" és azt mondják szép vagyok. Van barátom, mellette jelentkezők is(sajnos)

16/L

2012. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok öntelt lenni, de én is ilyen vagyok, de mint te is írtad, van barátom.
2012. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ritkán? Semmi összefüggés nincs, rengeteg szép és okos lány van, ahogy sok buta+ronda is akad, meg minden féle. Egyáltalán neked ki számít okosnak és ki szépnek. Mert ez is emberenként változó, felőlem például lehet színötös mindenből egy lány, ettől még nem biztos hogy okos, intelligens. A szép meg mindenkinek más, nekem sose az tetszik ami másoknak, inkább az "extrémebb" szépségekért vagyok oda ami mások szerint általában csúnya.
2012. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a "szép" alatt a barbie babákat érted, akkor tényleg ritka kombináció. De ha szépnek tartasz egy teljesen természetes, finom vonásokkal rendelkező hétköznapi csajt is, akkor létezik.

Én is az utóbbi vagyok, de már foglalt.

2012. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem beképzeltségből, de szerintem énis ilyen vagyok, jó nem vagyok szín5-ös tanuló, mert hülyeségeket szoktam elrontani, de értem, ezért néha másoknak is kell segítenem. és ha neked az agyonplasztikázott nyanyák tetszenek akik 17 évesnek néznek ki akkor pláne vannak, ők már tapasztaltak is akkor, szal mázlista is lehetnél :))))
2012. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet általánosítani. Nálunk az egyetemen sok ilyen lány van (pedig mérnöki suli), persze én a szép alatt nem a p*csákat értem. Nekem pl. olyasmi sítlusom van, mint Jennifer Anistonnak ( [link] [link] szépnek is tartanak, szerintem sem vagyok csúnya. Tény, hogy van barátom, de sok szép és okos barátnőmnek nincs, és nyilván van olyan, hogy nekem sincs. Szerintem próbálkozz többet, biztos, hogy találnál egy ilyen lányt! :)
2012. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!