Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrtelenítés! Szőrtelenítő...

Szőrtelenítés! Szőrtelenítő krém vagy borotva ha szőrtelenítő krém akkor melyik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 00:32
 1/1 annamari69 ***** válasza:

Mindenkinek más válik be, persze sok mindentől függ, a szőrzet színétől, vastagságától, a növekedés mértékétől, hogy hol és milyen gyakran szeretnéd leszedni.

A borotvát nem javaslom, ha csak nem akarsz olyan sörtéket, mint a fiúk arcán, amikor pár napig nem borotválkoznak. A krém vegyi anyag, nem mindenkinek szereti a bőre, ráadásul szerintem elég gyorsan visszanő (nekem 2-3 nap).

Én a gyantára és a kozmetikusra esküszöm, elég 3-4 hetente (ez megfizethető - legalábbis számomra), igaz, nekem vékony szálú és világos színű a szőrzetem, viszont gyorsan nő. Ráadásul a kozmetikus a szőrtelenítés után elég jó testápolóval, krémmel ken be, amitől kellemesebb lesz az egész, nem pattogzik ki, nem gyullad be...

2012. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!