Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy vagytok ilyen beszédesek,...

Hogy vagytok ilyen beszédesek, "magabiztosak"?

Figyelt kérdés
Hogy van az hogy látom a barátaim, az embereket hogy mindenkivel simán elbeszélgetnek bármiről.Én sokszor kifogyok a témákból, magamról például utálok, és nem is tudok beszélni. Például egy olyan emberrel akit csak nemrég ismertél meg, nem egy suliba jártok, nem egy a baráti körötök, de ti azért jóba vagytok, miről tudtok beszélni? Irigyellek titeket. :(
2012. aug. 21. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én részemről érdekesebbnek tartom magam azért főleg én beszélek,nem szívesen hallgatok másokat.Ha megvan az ún. hazai környezet akkor nincs gondom.
2012. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aktuális dolgok. Pl. "Láttad, hogy idén mennyi sok elsős van?" vagy "Te is mész JóskaPista bulijára?" Annyi téma van:D
2012. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De Ahogy írtam,hogy ha nem egy suliba jártok, nem egy baráti társaságotok van. :) El sem tudom képzelni miről lehet ilyenkor.
2012. aug. 21. 23:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, bármiről, ez nálam csak úgy jön. A másik is ember, őt is hasonló dolgok érdeklik, amik téged.
2012. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, kérdezősködni kell, és ha találtok legalább egy közös témát arról könnyen eltudtok beszélni. c:
2012. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te szégyellős vagy. Én is ilyen voltam régebben. Aztán amikor diákmunkás voltam, muszáj volt beszélgetnem a munkásokkal meg a többi diákkal. Magabiztosabb lettem és aztán a mai napig simán tudok egy idegennel baráti hangnemben beszélgetni. Az első nap már olyan nekem az új ember, mintha 1000 éve ismerném :)
2012. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!