Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti igazából is magabiztosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti igazából is magabiztosak vagytok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha itt megkérdezem pl. azt, hogy hogyan adjam valaki tudtára, hogy bejön, akkor egy csomó olyan választ kapok, hogy csak menjek oda, és kész.

De ti tényleg ezt csináljátok való életben is, nem féltek a visszautasítástól?

Mármint vágom, hogy tényleg az a legjobb ha valaki magabiztosan odaáll is elmondja mi van, de akkor is:D


2012. ápr. 4. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mm igen
2012. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha nem is úgy, hogy odaállok...Figyelj he! Szeretlek!...hanem inkább elkezdek felé közeledni, utalgatni arra, hogy tetszik.

Én mondjuk a párommal mikor elkezdtünk beszélgetni egyből mondtam neki, hogy bejön :) ..Ennek ő is örült és ő is mondta, hogy én is bejövök neki :D

2012. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

FIgyelj, állj úgy hozzá, hogy mit veszíthetsz?


Ha nem lépsz oda hozzá, és nem mondod meg neki, valószínűleg soha az életben nem jön össze.


A legrosszabb eset az, hogy visszautasít. Ekkor ott vagy, mintha nem léptél volna oda, annyi előnnyel, hogy tudod, hogy az a vonat elment (bár lehet úgy is visszautasítani, hogy az jobb, mint egy igen :) )


Ha meg összejött, akkor nyert ügyed van.


Tehát tényleg ezt kell tenned :D


És igen, volt lány, akihez odamentem. Nem ismeretlenül, és gyűjtögettem a bátorságomat egy ideig, de odamentem :D

2012. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Loriska13 válasza:

Nem biztos hogy ezt magabiztosságnak hívják. Én lány vagyok ( 23 ). Mindig amikor megtetszett egy fiú de úgy érzékeltem h ezt ő magától nem fogja érzékelni, valahogy a tudtára adtam hogy én kezdenék vele valamit. Hogy féltem-e a visszautasítástól? Persze! De mindig a következőre gondoltam: ha megpróbálom akkor megtudom, lehet-e esélyem. Ha lehet, szuper. Ha nem, akkor örülök h kiderült és nem vesztegetem az időmet olyan ember utáni epekedésre akivel nem lehet több, viszont lesz időm és energiám a következő alkalomkor meglátni azt akivel viszont lehet és össze is jön.

Csak egy példa: egyetem alatt tetszett egy srác, a könyvtárban volt ruhatáros, odaadtam neki a számom és kértem hívjon fel, megtette, kedves srác volt és nagyon tapintatosan közölte h van barátnője, jól esett h elmondta. Nem mindig olyan rossz élmény a visszautasítás. ;)

2012. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindent fogadj fenntartással, amit itt olvasol, mert a legtöbben akkor is tanácsot adnak, amikor semmi hozzáértésük az adott témához.

Lefogadom, hogy az általad említett hozzászólók negyede sem meri azt tenni, amit tanácsol, csak ugye másnak osztani az észt nagyon könnyű.

Pont azért annyira izgalmas a randizás, párkeresés, mert benne van annak a lehetősége, hogy elküldenek, nemet mondanak. Ha magabiztossággal mindenkinél el lehetne érni mindent, akkor az egész unalmassá válna, jelentőségét vesztené. Így viszont fogalmad sincs, hogy mi fog történni. Sokszor a félelem alaptalan, máskor pedig nem. Néha megsebzik az egónk, míg máskor nagyon kellemesen csalódunk, és egy szép szakasza kezdődik az életünknek.

Nem kell szégyenkezni amiatt ha nem mersz odamenni, mert egyáltalán nem könnyű. Sőt, ha az elején nem mész oda és rájössz, hogy így csak elszalasztod a lehetőségeket olyan okok és félelmek miatt, amik talán csak a fejedben léteznek, akkor egyszer csak begurulsz és azért is odamész, lesz ami lesz.

2012. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hmm, én mindig magabiztos vagyok, azt hiszem...
2012. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nagyon jo kerdes! de sajnos gyakorlat teszi az embert, na meg ha olyan lanyhoz mesz oda aki balfek es lenez teged akkor o megalaz egybol. szoval meg kell valasztani ki az akit erdemes leszolitani, es nem-e fog visszaelni a helyzetevel hogy megbantson... ha belegondolsz egy ferfi dolga hogy ismerkedjen, ez a fajfentartasbol eredo KOTELESSEG. ugyhogy nincs amitol felj mert a kotelesseged.
2012. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. hát igen, én is ezt mondom, hogy itt én is tudnék úgy tanácsot adni, hogy közben élőben nem merném megtenni. persze aki írta, hogy tényleg ilyen, annak elhiszem:)

egyébként lány vagyok:D

2012. ápr. 4. 13:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem. és tudod miért? egyszerre akar 20 nő is tetszhet, nem? Tehát odamenni egyhez es randira hívni nem valami nagy szerelemvallás, hanem egy totál hétköznapi dolog a számodra....
2012. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen
2012. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!