Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van önértékelési zavarom?

Miért van önértékelési zavarom?

Figyelt kérdés
Szóval 12 éves koromig "kövér" lány voltam,ezt követően lefogytam és már kb 3 éve (18 vagyok) elég vékony vagyok,ha azonban a tükörbe nézek,vagy képet látok magamról,elborzadok,hogy mennyire "ronda vagyok",és itt-ott még kövér is.Mindenki mondja,hogy ez nem igaz,de én akkor is más embert látok képeken/tükörben,mint aki "valójában" vagyok.Ezen,hogy tudnék változtatni?
2012. aug. 24. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

általába ha kövér ember lefogy akkor vékonyan is a régi önnmagát látja


minden reggel nézz tükörbe és mondd el magadnak hangosan (ez most halál komoly, nekem is segített) hogy mit szeretsz magadban, azt ne vedd nfigyelembe hogy mit nem

hidd el egyre több dolog felkerülni a mit szeretek magamba listára


emeld ki a szépséged egy kis sminkkel változtasd meg a frizurád és minden reggel csináld végig amit írtam

nekem segített


remélem segítettem - sok szerencsét

2012. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egyik bnőm is ilyen, még strandra se jön el velünk, és inkább otthon marad nehogy az emberek megbámulják azért mert egy picit husibb, de pont jó alakja van. :) Amúgy szerintem nincs olyan nő akinek nem lenne legalább egy kevés gondja a testével/arcával vagy akármi. Biztos te is szép vagy, csak meg kell kapnod a megfelelő löketet ami kell neked (pl megbámulnak az utcán, vagy ismeretlenek mondják h szép vagy)
2012. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!