Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » NAGYON kövér vagyok! 11 éves...

NAGYON kövér vagyok! 11 éves vagyok 150 cm és 52 kiló! A nagy súlyfelesleg a hasamon van. Sőt szinte csak ott! SEGÍTSETEK! Milyen gyakorlatokat végezzek? HELP!

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Járj el futni minden nap, tornázz otthon.
2012. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon hosszú gyakorlatot kéne, olyan 2évig tart, úgy hívják hogy "várd meg amíg lejön rólad a gyerekháj, meg nősz még 15 centit".
2012. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon hosszú!!és már félek a suliból mert mindig iszkálnak hiába nevetek meg minden! :((((
2012. aug. 29. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:
napi 100-200 felülés
2012. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehogy elkezdj felülésezni, mert szart se ér. Kezdj el valamilyen aerobik edzésformát például futás, biciklizés, vagy úszás. Emellett próbálj figyelni az étkezésre, koplalni semmiképp ne kezdj el, de egy normális diéta jó lenne.
2012. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

De mi a f*sznak 11évesen? Emberek, még fejlődik, 2év és elnövi. 150-hez az 52kiló pont optimális.


Inkább állj neki valamit sportolni,pl kézizni, frankó feszes feneked meg izmos lábaid lesznek tőle.

2012. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért az túlzás, hogy 150cm-hez az 52 kg optimális... oké, hogy 11 éves, de teljesen érthető, hogy zavarja, főleg hogy egyes idióták még csúfolják is, hányok az ilyen gyerekektől. Mit tehet ő arról, hogy ilyen az alkata?

Amúgy a kérdésre válaszolva igen, a sportolás lenne a legjobb, futás, biciglizés, úszás, válaszd ki a neked legszimpatikusabbat. Emellett diétázz is, ne éhezz, mert még fejlődik a szervezeted, de annyit igazán megtehetsz, hogy nem eszel chipset, gyorskajákat, meg ilyen fszeres-sós dolgokat, egészségtelenek és hízlalnak. Igyál sok vizet, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Sok sikert:)

2012. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 1átalán nem kéne fogyóznod, lehet hogy vastagok a csontjaid
2013. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2015. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!