Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék leadni minél...

Hogy tudnék leadni minél gyorsabban legalább 5 kilót vagy többet kb 12-13 nap alatt? Esküvőre fogok menni és van súlyfelesleg és jó lenne legalább annyit leadni. Nem vagyok kövér, de azért van egy kis súlyfelesleg, ami látszik.

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 12:15
 1/10 A kérdező kommentje:
168 cm magas vagyok és 78 kiló.és tudom,hogy késve jut eszembe a fogyás,de ez van.nagyon elszántam magam.légyszi csak normális hangvitelü üziket várok.köszi
2009. júl. 23. 12:20
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Csak gyümölcsöt egyél és sok vizet igyál,mellette naponta 2x igyál zöld teát.

Naponta fuss 45-50percet,mellette hetente 3x biciklizz egy órát.Otthon tornázz naponta,a legjobb a youtube-on található három részes videó,a "van öt perced?".

Ha ezt betartod,akkor sikerül fogynod!

Kitartást!

2009. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ.gyümölcsök alatt milyenekre gondolsz?írnál egy párat?köszi
2009. júl. 23. 12:22
 4/10 anonim ***** válasza:

bármi amit szeretsz!Nyár van,van egy csomó gyümölcs,így variálni is tudod őket.

Barack,málna,eper,meggy,dinnye,körte,alma,szeder stb...

2009. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de az nem lényeg,hogy mennyi a cukortartalma???valaki sorba tudná nekem tenni,hogy melyikbe a legkevesebb a kalória?
2009. júl. 23. 13:06
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
használd a google-t...nem igaz h nem tudsz utána nézni...
2009. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!A fogyás lényege a következő: ne egyél cukrot, teljeskiörlésű kenyeret, és minél kevesebb SÓ!!!

A só csökkentése a legfontosabb, mert az köti meg a vizet. Naponta tornázz legalább egy órát, de nem baj, ha ketté veszed és kétszer fél óra. Ja és a lényeg, hogy ne egyél SEMMIT este 6 után. A gy

2009. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

előző vok!

még annyi, hogy igen jól látod, a gyümölcsökre is vigyázni kell. banán az kizárt, max még de. ehetsz,de később már nem. Ha lehet minimálisan csökkentsd az adagodat, de egyél mindent amit szoktál, ha a cukrot, sót, lisztet betartod és az idővallumot, akkor tuti fogyni fogsz. Igyál sok-sok folyadékot, ha éhes vagy rágcsálj friss zöldségeket,de ne csümölcsöt. Az ananász pl . nagyon jó, mert égeti a zsírt, de beföttként már nem jó, mert fel van cukrozva. Ja és még amit én szoktam, naponta igyál meg kb. fél dl. almaecetet vízzel hígítva. én egy 3dl-es pohárba teszem és egész nap elkortyolgatom minden étkezés után iszok belőle, úgy hogy nap végére elfoggyon. sok sikert.

ha bármilyen kérdésd lenne még, akkor írj privátba, szívesen válaszolok :)

2009. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Szia


én tavaly nyáron úgy fogytam le, 2hónap alatt 10kilót(ami nekem drasztikus volt, mert előtte kenyérrel ettem még a levest is, sőt még este 10kor is képes voltam lekváros kenyeret enni, plussz hozzá egy kis cukros kakaó.. nem tudtam miaza kalória :D) én azt csináltam, hogy reggel ettem natúr zabpelyhet + natur yoghurt.. ha délig megéheztem ettem 1almát. délben ettem nagyon sok zöldséget, ezt úgy értsd hogy 3-4 uborka 3-4 paradicsom 2-3 paprika, felvágva, felkockázva, majd erre 1doboz natur yoghurt, mustár, kömény, kevés só, plussz bele vagy 10-15 deka párolt csirkemell. délután kizárólag uborkát paradicsomot és húst ettem. kenyeret semmit! cukros üditő nuku. csak csapvíz. de abból napi kb 4-5l melegtől függően. nekem sikerült.. azóta nem híztam vissza. igaz! azóta 3naponta eszek kb 1szelet kenyeret, ebédem csirke+zöldség, reggeli zab+yoghurt vacsora tojás+sonka. én meg szoktam.. sikerülni fog :P


16éves lány

2009. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8%

NÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍNÓÓÓÓÓ.


Úristen, miez? A sötétség-sziréna.

Vidd már innen azt a sok bigottságot, amit írtál, kedvesem, mert behorpad tőle az agyam. Te ezt a sok okosságot a nők lapjában meg a blikkben olvastad össze?


[link]

Itt van a zsírégetés tudományos alapelve. Egyetlen hiba a cikkben, hogy a nyers tojásfehérjét, mint jó fehérjeforrást megemlíti. Valóban jó, de biotinhiányt alakít ki a szervezetedben a hosszú, rendszeres fogyasztása, meghát a szalmonellától is félni kell ám.


12-13 nap alatt te nem fogsz sehogy lefogyni 5 kilót, még beteges éhezéssel sem. Az meg eleve retardált dolog.

5 kiló fogyás egy reális, egészséges, hatékony ütemben is 2 hónap.

F-sznak zabáltál annyit, illetve a f-szért nem mozogtál rendesen.

2009. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!