Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dettol kézfertőtlenítős...

Dettol kézfertőtlenítős kézmosónak mi lehet hibája?

Figyelt kérdés
Vettünk még régebben egy ilyet és eddig semmi baja nem volt (nem saját szappanával használjuk, mert az arany árban van). Kb 1 hete ha bekapcsoljuk viszont csak villog nem adagolja a szappant. Már cseréltünk benne elemet, de nem segített. Járt már valaki így? Mi lehet a baja és ami a legfontosabb hogy lehetne megjavítani?
2012. szept. 1. 14:14
 1/3 zsolaa válasza:

Valószínűleg az adagoló motor adta be a kulcsot!

A mienk meg néha magától elindul és kinyomja az összes kézmosót!:-(Szerintem ezeket nem éri meg javíttatni!Amúgy mi sem a saját szappanjával használjuk,de szerintem ez nem befolyásol semmit!

2013. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Milye utántöltőt használsz?
2013. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia aranyos vagy :) Már semmilyent, mert utáltam az egészet, hogy vagy rossz volt vagy ha nem akkor rettenetesen sok fogy belőle.
2013. okt. 10. 20:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!