Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy lánynak gáz ez a stílus?

Egy lánynak gáz ez a stílus?

Figyelt kérdés
Nem is tudtam,hova írjam ki ezt a kérdést,mert én nem csak kívül vagyok ilyen,hanem belül is.Szóval 16 éves lány létemre évek óta dnb-t,magyar underground hiphopot és rappet hallgatok.Nemrég elkezdtem eszerint öltözködni,nem tudatosan,de mostmár eléggé megváltozott a stílusom kívül-belül is.Imádom ezeket a zenéket,ezt az életstílust amit ez ad nekem.De sokan kibeszéltek a hátam mögött,hogy milyen már ez,hogy én ilyen vagyok.Nem nagyon érdekelnek azo a lányok,csak sajnálni tudom őket,mert nem tudják,mi a jó.De kíváncsi vagyok a véleményetekre,hogy ti mit gondoltok a magamfajta lányokról.Légyszi senki ne kezdjen el oltogatni,építő jellegű kritikákat várok :)

2012. szept. 3. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ezt kívülről milyen ruhákban kéne elképzelni?
2012. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Semmilyen stílus nem gáz, ha te úgy érzed jól magad.

Én goth vagyok, de engem nem érdekel hogy mások hogyan öltözködnek, ő dolguk. Aki a stílusod miatt lenéz meg kibeszél azzal van a gond.

2012. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
fullcap,dc és osiris cipők(magasabb szárú deszkás),csőgatya,meg valami egyszerű póló.Van persze csinos ruhám is,de olyan idegennek érzem magam benne..
2012. szept. 3. 16:42
 4/16 anonim ***** válasza:
csak irigyelnek, hogy te ki tudsz teljesedni a stílusodban, és felvállalod. a többiek csak követik a divatot, mindegy mi az. tistelet a kivételnek.
2012. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
semmi gond a stílusoddal.:)
2012. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ilyesmi ruhák: [link]


[link]


mondjuk az arcom teljesen más,mint a képeken :)

2012. szept. 3. 16:46
 7/16 anonim ***** válasza:
elég fiatalka vagy, nem baj, ha megtaláltad a stílusod. egy idő után majd úgy is a hozzád hasonlóakkal fogsz barátkozni, akkor majd nem fog érdekelni, hogy más mit gondol.
2012. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, főleg ha azt nézzük, hogy én is ilyen körökben mozgok :) de persze csak addig amíg nem megy az egész a nőiesség rovására
2012. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenél. :)

Nem akarlak megsérteni tényleg, de nekem egyszerűen nem tetszik az olyan stílus, mivel több lányon látok ilyen furcsa ruhákat, és egyre több lány különleges és egyedi. Nem bírom, amikor ilyen tinilányok szerencsétlenül próbálnak egyediek lenni a stílusukkal. Persze lehet, hogy te nem azért öltözködsz így, de akkor is egyértelműen azt gondolnám (és szerintem rengetegen)

Illetve a zenei stílusod sem tetszik. Ha valaki szereti azokat a "zenéket", akkor lehet, hogy tetszenél neki. De egy magamfajta normális zenei ízléssel rendelkező srácnak fájdalmas a stílusod. :D

De, a te eseted még mindig jobb, mint ha valakinek pl. kék a haja, vagy tele van piercinggel/tetoválással tinikora ellenére.

2012. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj nincs ezzel..:D szerintem jó stílus, és ha jól is áll, és tényleg önmagad vagy benne, le kell sz@rni azokat, akik csak kritizálnak..;) én pl. deszkás csaj vagyok, több fiú haverom van mint lány, le is szólnak, de nem érdekel :D
2012. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!