Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a stílus? és való...

Milyen ez a stílus? és való ez egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Sok-sok kiegészítő, kalap,kicsit kócos haj,csőgatya,esetleg magassarkú és főleg ilyen mindent magamra aggatós,de nőises.légyszives linkeljetek ilyen oldalakat!:)köszi
2011. júl. 13. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
A csőgatya senkinek sem való...
2011. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szeretnék lenni (: A gimiben vannak 9.-es (mostmár 10.-es) lányok, eszméletlen egyedi a stílusuk. Ehhez hasonló, de nem pont ilyen. Nagyon irigylem őket, mert én sehogy sem tudom magamat egyedivé tenni... 14/L
2011. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

igen,ez a "mindent magamra aggatok" ez nagy divat,sok kiegészítővel,színesen...És a csőgatya még mindig trendi.:)Nekem nagyon tetszik ez az összeállítás!

14/L

2011. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2011. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen magassarkú :O Nem hiszem, hogy egy általános iskolásnak kell az a suliba :O
2011. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
45%

utolsónak: miért ne lehetne magassarkút hordani, én is 14 vagyok, és 10-12cm - es magassarkúim is vannak. persze, kell tudni benne járni.:)

ja, és szerintem, ne próbálj másokat utánozni, alakítsd ki a saját stílusod, úgy egyedibb leszel.:)

2011. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Miért nem szabadna magassarkút hordani?

Mondjuk azért mert még növésben vagytok, fejlődik a szervezetetek és a magassarkú olyan torzulásokat okoz mind a talpban mind a gerincben hogy már huszonévesen nem fogtok tudni normálisan járni. Persze ez a szülő hibája és felelőssége is, ha ezt engedi a gyereknek. A másik meg nem felnőtt nők vagytok, hanem 14 éves kamaszok, van különbség.

2011. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem rossz összeállítás. Egy jól megválasztott kalap pl. bármilyen szettet fel tud dobni, mostanában ,ahogy észrevettem, divatos is.

De szerintem sem való 14 évesnek magas sarkú, főleg nem 12 !!!!! centis cipő. alapból nem sokba nézem sem a szülőt sem a gyereket, aki ennyi idősen ilyenben flangál, másrészt pedig nem lennék a helyében 20 év múlva, amikor olyan gerinc/derék/lábfájásai lesznek, mint egy 80 évesnek.

2011. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azthiszem rosszul fogalmaztam:)eszem ágában sincs magassarkúban járni(valszeg ki is törném a nyakam), hanem arra vagyok kiváncsi hogy jó-e az ilyenfajta stílus és (a magassarkút leszámítva) való-e nekem…de köszi a válaszokat:)
2011. júl. 14. 10:45
 10/13 anonim ***** válasza:

inkább legyél gyaru! az ULTRAnőies:) [link] <-- ez a magazin pl direkt ennek a stílusnak a követőinek készül nézd át ( görgess lejjebb, ott vannak a scanek) és dönts:) szerintem ez illik egy 14 éves lánynak

ha esetleg tetszene itt nézhetsz továbbit: [link]


ha segítség kell keress fel alexaszekeres@citromail.hu

2011. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!