Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar,...

Fiúk! Titeket mennyire zavar, ha egy lány kancsal?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem az egyik tanárom és az egyik osztálytársam is az

biztos hátrány, de úgy is találsz majd egy fiút akinek te leszel a legszebb főleg ha szép arcod van és kb jó alakod


attól még hogy valaki kancsal az nem egyenlő a csúnyával


legyen önbizalmad, legyél magadra igényes (egy kis smink, szép ruhák) és már is senkit nem fog érdekelni


16/l

2012. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért az előzővel nem értek egyet, hiszen lehet, hogy akármilyen kisebb-nagyobb hibát nem vesz észre az ember és trükköket lehet bevetni, de ez a kancsalságra nem vonatkozik. Nincs olyan ember, aki ne nézne a másik szemébe, így ez feltűnő marad. Biztos van olyan, akit ez nem zavar, de sajnos bármilyen jó indulatú vagyok nem tudlak ezzel biztatni - lány létemre sem -.


18/l

2012. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de:

Én is kancsal vagyok, azonban szemüvegben/kontaktlencsében végképp nem látszik.

A barátom már többször is látottt szemüveg nélkül, de nem zavarja. Nem vagyunk már óvodások hogy ilyeneken nevessünk/problémázzunk.

Ha téged zavar, hordj kontaktlencsét, esetleg kérdezzd meg a szemorvost, lehet-e műtéttel segíteni a problémán.


18/L

2012. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!