Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz, hogy akik...

Az tényleg igaz, hogy akik gyerekkorukban csúnyák voltak, az felnőttkorukra szépek lesznek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez fasság, hol olvastál ilyet??? XD
2012. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer aztmondja bátyám: aki kiskorában szép az nagykorára mindig csúnya lesz,aki meg csúnya az megszépül.

Ránézek szúrós szemekkel és megkérdem:akkor én mi leszek?

Nem adott rá választ :D

2012. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy maguktól nem! Ha valaki ronda akkor az is marad. De ha tesz azért hogy megváltozzon akkor lehet szép is belőle. Itt a változásba gondolok a fogyókúrára ha kövér az illető ha csont sovány akkor hízó kúra, valamit adjon magára szánja rá az időt a testének ápolására és még sorolhatnám.
2012. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már ezerszer hallottam, de szerintem hülyeség.

Azt tudom elképzelni, hogy aki kisgyerekként csúnyácska volt, az később odafigyel magára, hogy csinosabb legyen, ápolja magát, odafigyel magára, de nem hiszem, hogy csúnyából szép lesz, szépből meg csúnya.

Persze biztosan van rá példa, de nem hiszem, hogy ez általános jelenség lenne.

2012. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
haha, oké :D igen én is tudnék példákat mondani :)
2012. szept. 16. 12:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is egy fas.zság.

Nem nagyon van olyan ismerősöm, akit oviban bottal etettek volna most meg modell lenne.

2012. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre hülyén hangzik a dolog, de nekem is ez a megfigyelésem. Főleg pasiknál: a szép kisfiúk eléggé meg szoktak csúnyulni felnőttkorukra, és fordítva.

Meg hát vannak még a hozzám hasonlóak, akik külső tekintetében gyenge kezdés után produkáltunk erős visszaesést.... :(

2012. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Láttam már ezt igazoló gyerekeket is, meg ellenpéldát is. Én szerintem az elsőbe tartozom. Nem voltam olyan hű-de-gyönyörű gyerek. Nem volt kis angyalarcom meg szőke hajam, kék szemem. Most már viszont nagyon sokat teszek érte, hogy szépnek lássam magam. És mondhatjuk azt is, hogy megszépültem. Testvérem viszont teljesen olyan maradt, mint kicsiben. Nála nem változott semmi. Viszont láttam már olyat, hogy aranyos, cuki kisgyerekből lett egy nem olyan szép tini/felnőtt. Ez teljesen változó.
2012. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet kijelenteni, de én is azt figyeltem meg, hogy akik nagyon szép kisgyerekek voltak, azok csúnyák lettek, fordítva már nem teljesen igaz, mert nem a nagyon csúnyákból lettek a szépek, hanem inkább az átlagos, vagy kicsit csúnyácskából.
2012. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem így látom... aki nem hanyagolja el magát az felnőtt korára is szép lesz.

Mondjuk egy csúnya bőrű dagi kisgyerek sokat változhat felnőtt korára... de ezért tenni is kell. Csak úgy magától nem lesz szép felnőtt belőle.

2012. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!