Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalt Műkörmösök! Milyen...

Tapasztalt Műkörmösök! Milyen porcelánnal érdemes műkörmözni?

Figyelt kérdés

Most járok tanfolyamra, és a porcelán áll hozzám a legközelebb, így ezen a vonalon szeretnék kicsit jobban beásni a témába.

Tudnátok segíteni, hogy milyen márkájú porcelánnal érdemes dolgozni, ami ár/érték arányban is megállja a helyét?

Most fogyott el az amit az iskolában kaptunk (alfa nails), de az nekem nem igazán tetszik, így most valami mást vennék, de szükségem lenne tapasztaltabbak segítségére.


2012. szept. 21. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Keresd fel a nails.hu forumat, van olyan topic, ami ezzel a temakorrel foglalkozik.


Egyebkent minden markanak megvannak a rajongoi :) En pl. hasznaltam/hasznalok Crystal nails-es, Perfect nails-es es Brillbird-ös porcit, mindharom jo. Alphas porcelanhoz még nem volt szerencsem.

2012. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A középkategóriások mind jó, teljesen mindegy, melyiket veszed. az alfás az inkább alsó.. sárgul, törik, mállik.


moyra, pearl, cn, brillbird, perfect bármelyik jó.

2012. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Nekem is az a bajom, hogy bármit csinálok, besárgul, pedig a munkára a tanárom azt mondta, hogy kifogástalan... Ezért gondoltam, hogy más márkát kellene megpróbálni.
2012. szept. 21. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:
hát, az alfa az sárgulni is fog. Egyébként, ha az alfánál tanulsz.... háááát.. ne vegyél rá mérget, hogy tényleg jó a munkád. Ismerve, hogy ott kik tanítanak. Hogy úgy mondjam, nem állnak a szakma csúcsán sajnos.
2012. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem az alfánál, csak ezzel tanítanak. De igen, sajnos nekem is feltűnt, hogy rengeteg hiányosság van... Nem csak szakmailag, hanem az az iskolában is. De nincs mit tenni, ide jelentkeztem okj-re, most már itt kell vizsgáznom. Marad a rengeteg utánanézés, még több gyakorlás, és okj után a technikai továbbképzések. Sőt (mivelegyelőre másodállásban tervezem csinálni), már az is megfordult a fejemben, hogy a kerületben keresek valakit, akihez eljárhatnék majd mint "gyakornok" egy ideig...

Azt nem is mondom, mennyi pénzt kifizet az ember egy ilyen iskolában is... a semmire.

2012. szept. 22. 07:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáltam már CN-t, Moyrát, Brillbird-öt...mindhárom tetszett.

Az OPI-nak gyönyörű a körömágyhosszabbítója (bár az ára nem kevés)

2012. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!