Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány kg kellene legyek 162...

Hány kg kellene legyek 162 centihez? 15/l

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, tudom, hogy több kellene legyek, mert most 42 vagyok, de úgy olvastam, hogy 55 lenne a normális, de én nem hiszem azért, hogy annyi kellene legyek
2012. szept. 26. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
50-52 :)
2012. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
A 42 kg rendben van, vékony vagy, de nem betegesen sovány, szóval semmi gond. Én 162 cm és 48 kg vagyok, még csak vékonynak sem tartanak, mert nagy a hasam, vastag a combom.
2012. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gyóóó hát én ennyi cm vagyok és 56 kg vagyok xdd

nem mondom h csont sovány vagyok,de azért nem vagyok kövér...

2012. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az is számít, hogy hány éves vagy.Én 165 cm. magas vagyok és 62 kg.Nem vagyok sovány, de kövér sem!( Nagy mellem van és olyan "husibb" fenekem)33 éves vagyok, ez így pont jó. szerintem,mindenképp hízz egy kicsit, mert 15 évesen olyan 47 kg-nak kellene lenned a magasságodhoz.Hidd el, az

"egészséges"(lelkű) pasik a kerek, formás csajokat szeretik!!

2012. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50 kg,de attól függ,hogy oszlik el rajtad.
2012. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

50 kg, de nem mindegy, hogy zsír vagy izom az a plusz 8 kiló (mostani súlyodhoz) :)

Én 52 kg vagyok 160 centihez, és mégis többen vékonynak mondanának, pedig igencsak rendesen sportolok: járok el futni; srácokkal focizom; úszom, hasonlók.


Az pedig, hogy "egészséges" lelkű férfiak a kerekebb nőket szeretik, általánosítás, és szerintem baromság. Ne mondják már mások meg, mitől lesz egy férfinek egészséges a lelke. Kérlek, attól, hogy valaki nem szereti a csokit (amit én imádok) még ugyanúgy ép ember lelkileg. Sőt, akkor is, ha épp a kerek, husis nőket tartja vonzónak. Szíve joga mindenkinek eldönteni, Ő mit szeret.

2012. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!