Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen lábakkal vehetek fel...

Ilyen lábakkal vehetek fel rövid gatyát, miniszoknyát?

Figyelt kérdés

Sajnos vastag a lábam,legalábbis én annak látom.A szüleim mindig mondják,h nem is vastag,de én annak érzem,nagyon is.A combom 58 cm,a vádlim 39 cm,a legvastagabb részeken.amúgy meg 164 cm vagyok 59 kg,és 15 éves.tudom,mindjárt nyár vége,de még csak most jutottam el a gondolatig,h lehet,h tényleg nem is olyan vészesen vastag.eddig halászgatyában voltam mindig.meg máma is láttam egy csomó miniszoknyát,és nagyon jól nézte ki.

most nem tudok felrakni képet a lábamról,majd holnap.addig is döntsétek el így láthatatlanban:)


2009. aug. 5. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
én inkább megvárnám a képet^^ :)
2009. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze ,hogy vehetsz fel. Ne érdekeljen már mások véleménye ennyire:D ilyen téren ne!
2009. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyél föl rövidnacit és szoknyát!Ne foglalkozz másokkal
2009. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a combom 50cm a vádlim 33cm nem olyan nagyon formásak,és több a zsír mint az izom(vagy csak az látszik jobban) rajta.Egyébként 160 cm és 53kg vagyok.Én hordok szoknyát is rövidnacit is és tornázok mellette:D Igaz,én nem mini szoknyát hordok,az azért nekem bevállalós lenne nagyon:S de ilyen combközépig érőket kb.:)

Ha valaki beszólna annyit mondanék neki,hogy ízlések és pofonok!:D

14/L

Szerintem hordhatod nyugodtan,hiszen senki sem tökéletes:)

2009. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!