Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zavar titeket ha az elso ket...

Zavar titeket ha az elso ket fog kozott van tavolsag? Eleg nagy de nem hozza helyre fogszabalyzo

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 21:07
 1/5 anonim válasza:
Azért ne legyenek a fogak közt 10 perc szünet ^^
2009. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Láttam már olyan lányt, akin zavaró volt, de olyat is, akin nem. De szerintem a lány "értékéből" nem von le semmit se, ha ilyen hibával született.
2009. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanilyen "problémám" volt. Engem borzasztóan zavart, fogszabályzót én sem hordhattam mert amúgy meg szabályosak voltak a fogaim. Mivel sehogysem tudtam megbarátkozni vele és önértékelési problémáim voltak miatta, megkértem egy fogorvost, hogy építsen hozzá anyagot. Nem fúrt, csak "ragasztott", kipótolta szépen. Egyáltalán nem feltűnő, hogy hozzá van építve és hál istennek már 3 éve bírja. (Ballagás miatt csináltattam meg, az orvos azt mondta, hogy azért ne számítsak hosszú időre, ehhez képest... De ha véletlenül letörne, megcsináltatom a tartós módszert, ahol fúrnak is.)


Egyébként van egy barátnőm akinek szintén ilyen, de őt nem érdekli, és a pasiját sem zavarta.

2009. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
es ez kb mennyibe kerult? nem tunnek a fogaid ugy hogy nagyobbak lettek?
2009. aug. 8. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
madonnának is ilyen a foga..... :D
2010. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!