Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy fogyok, de a...

Lehetséges, hogy fogyok, de a mérleg mégis azt mutatja, hogy híztam?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 hétben minden nap keményen edzek. Páran mondják is, hogy fogytam (pedig nem tudják, hogy edzek, úgyhogy nem azért mondják...és eddig még sosem mondták). Én is minden edzés után biztos vagyok benne, hogy fogyok, mert nagyon izzasztó volt. Mégis mikor ráállok a mérlegre, 2-3 kilóval többet mutat, mint eddig voltam.:O Pedig kevesebbet is eszek, mint amennyit szoktam, és annak a nagyrésze joghurt.

Eddig 53kg voltam, és 55kg-re híztam. (bár azóta már sikerült 53ra visszafogynom)

Most akkor mivan?:/ Úgy nézek ki, mint aki fogyott, közben meg hízok?:S

16/L


2009. aug. 7. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. az izom nehezebb mint a zsír

2. az ember sulya naponta többször ingadozik pl reggel 54kg délbe meg már 55

3 lehet ,hogy nem jo a mérleg netán nem ugyan arra a helyre teszed

2009. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az ingadozást figyelembe vettem. 51-53kg szoktam lenni, és 55-56kg-ra híztam.

Azt nem vettem észre, hogy izmosabb lettem volna, de aztán lehet...

Arra én is gondoltam, hogy nem jó helyre állok.:D

Köszi a gyors választ!:)

2009. aug. 7. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor méred magad? Mert a valós súlyt a reggeli, első vizelet utáni mérés adja, amikor még nem ettél, nem ittál, nem mozogtál semmit. Edzés mellett gondolom rengeteg folyadékot iszol, na ezek reggelre megemésztődnek, kipisiled. Ha digitális mérleget használsz, sajnos azok is csalókák, nem mindegy, milyen talajra állítód. Én szoktam az enyémmel szórakozni, ha a fürdőszobában a megszokott helyén van és úgy állok rá, akkor 2 kg-val többnek mutat mint anyám vagy a szomszéd, vagy anyós mérlege. Ha kiviszem a nappaliba a laminált padlóra (ami elvileg sík, vízszintes, egyenes), akkor már van, hogy 5 kg-val is többnek mutat. Terhesen viszont egyszer megmértem magam vele egy harmadik helyszínen és ez a hülye mérleg az eredeti, kezdő súlyomat (46 kg) mutatta, pedig 15 kg plusszal mentem szülni! :D

Amúgy a legegyszerűbb ha keresel egy szűk nadrágot, amit nem hordasz és abba időközönként belebújsz (ne mosd ki, mert a farmer pl. közvetlenül mosás után eléggé össze tud menni), így láthatod az eredményt. Jah és próbálj meg beszerezni egy profi mérleget. :D

2009. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:D Sokat segítettél.:)
2009. aug. 7. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!