Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy combomra...

Mitől lehet az, hogy combomra szemmel láthatóan híztam, de a mérleg nem mutatja?

Figyelt kérdés
nem csak a saját mérlegemen vagyok ugyanannyi mint voltam,de a két barátnőm mérlegén is ugyanannyi kilót mérek,mint voltam.Ennyi mérleg nem tévedhet,van erre valami ésszerű magyarázat?
2010. márc. 13. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy izomból fogytál, zsírba meg híztál. így a súlyod nem változott csak az összetételed.
2010. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha izomból fogysz, de zsírban hízol, attól még a combod körfogata ugyanannyi lenne, csak éppen puhább lenne a zsír miatt. VAlószínűleg tinédzser vagy még, ebben az életszakaszban naponta változnak a testarányok, úgy látszik, kezdesz nőiesedni, örülj neki!
2010. márc. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen még tini vagyok,és örülök,kezdem kinőni a pók alakot úgylátszik :D
2010. márc. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!