Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor mutatja a mérleg a...

Mikor mutatja a mérleg a valós súlyt? Reggel vagy este?

Figyelt kérdés
Fogyózom, de este mindig többet mutat...reggel szimpi, úgy -2kg-nál tartok, este csak -1kg-ot mutat. Melyiknek higgyek? Reggel vagy este méreckedjek?
2009. nov. 30. 20:43
 1/3 igabcsy ***** válasza:
100%

Szerintem az a lényeg, hogy mindig hasonló körülmények között méretkezz.

Én mindig reggel szoktam, közvetlen wc után, még mielőtt bármit ettem volna. (ez pszichésen is sokat jelent, mert ahogy mondtad ilyenkor mutat legkevesebbet a mérleg)

És a lényeget úgyis a centi muatatja meg. :-))

2009. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
mindkettő valós! este azért mutat többet, mert benned van a kaja, amit egész nap megettél, nekem is 1-1,5 kg-val többet mutat este! de azt mondják, h reggel érdemes méretkezni, mikor még semmit nem ettél, az az igazi súlyod...
2009. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen így van ahogy az előttem szólók írták. Viszont én direkt este mérem magam, hogy többet lássak, mint a valós. Így jobban ösztönöz, hogy még fogyjak :)
2009. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!