Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek mi a kedvenc avon...

Nektek mi a kedvenc avon terméketek? És szerintetek melyik a legrosszabb terméke az avonnak? Egyáltalán mi a véleményetek a termékeiről?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 22:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

hát igen végülis vannak jobb termékek is ennyiért.,de egynek jó az avonos smink/tusfürdő stb.. is.

A tusfürdőt akkor veszem ha olcsó,és az illatáért szeretem,a parfümökkel is így vagyok hogy az illatukat imádom.De összetevőkben tényleg nem túl jó de hát olyan sminket sehol se veszel hogy egy kémiai anyag se legyen benne úgyhogy..Én egy terméket csak akkor veszek meg ha le van jól akciózva és így megéri,de eredeti áron nem..

2012. okt. 28. 09:14
 12/12 anonim ***** válasza:

A kedvenc termékem tőlük az Extra Lasting ajakrúzs. A Pink Peach gyönyörű cseresznyepiros, és tényleg 8 órán át tart a szín evéssel, ivással is.

Rúzsok közül még a Mega Impact ajakrúzs Really Rosy árnyalata (bordós piros)szép. Csak ez nagyon kenődik.

A parfümjeik is nagyon jók.


A Senses tusikat nem szeretem, borzasztóan szárítanak.

2012. okt. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!