Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy teljesen új külsőt...

Ha egy teljesen új külsőt választhtnál hogy szeretnél kinézni?

Figyelt kérdés

1. Hogy nézel ki most?

2.Hogy szeretnél kinézni?


Legyetek szívesek, kort és nemet.


2012. nov. 1. 14:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

16/L

Most váll alá érő hajam van, feketés barnás szemem, 160cm körül vagyok, 50-51kiló között mozgok, és az alakom nem olyan szép nőies.

Amire vágyom, az filigrán alkat. Hosszú és vékony lábak. Kicsit nagyobb mell, kerekebb fenék, dúsabb haj, és szemöldök, kicsit kisebb homlok, és ha a bőröm nem lenne ennyire érzékeny.:D

2012. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Ha teljesen, totálisan új külsőt kellene választani, akkor mondjuk Halle Berry-ét elfogadnám. :)

Ha a mostanin kellene változtatni, akkor a magasságom (179 cm) maradhatna, szeretnék viszont sokkal dúsabb és erősebb szálú hajat, nagyobb melleket, vékonyabb combokat, formásabb vádlit és szép barna szemeket. Ja, és persze hogy ne legyen ilyen szőrös mindenhol :(

29/N

2012. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

13/L

úgy szeretnék kinézni,hogy tetszek annak a fiúnak aki nekem :)

2012. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
De édes vagy 13/L :)))))))))
2012. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

1. Ovális arc, barna, mandulavágású szemek, telt ajkak, babaarc - ezzel viszonylag meg vaggok elégedve; vékonyszálú haj. Alacsony, vékony, mellméret pont jó, talán nagyobb.

2. Amire vágyok: természetes fekete, erős és dús haj (gondolkozom néha természetes szőkén is :D). Legalább 165 centis magasság. Asszem ez minden. Ja és szebb bőr.

19L

2012. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Az arcomon semmit nem változtatnék, gyönyörű, angyali arcom van, hibátlan bőrrel. Imádom, hogy nem barna a szemem, hanem különleges smaragdzöld. A hajamon sem változtatnék, mert dús, hosszú, és egészséges, bár ez szerintem annak köszönhető, hogy hajvasalóval és festékkel még nem nyúltam hozzá.

Amin változtatnék, azaz egész testalkatom. Sovány vagyok, 44 kiló körül, ennek ellenére hatalmas a fenekem. Hiába szép kerek, akkor is aránytalanul nagy.

A derekam vékony, de a hasam olyan sovány, mintha be lenne horpadva, és ijesztően néz ki. A melleim apróak, amit gyűlölök, teljesen aránytalanok a fenekemhez képest.

A combjaim és a vádlim hál Istennek formás, de ennek ellenére az egész testem úgy undorító ahogy van. Mintha egy határvonal lenne a csípőmnél, miszerint minden felesleg csak is alulra mehet.

Bármikor elcserélném a testem. A fejemet viszont semmi pénzért nem áldoznám fel érte.

Szeretnék vékony, pálcikalábakat, kis popsit, áramvonalas hast, nem ilyen behorpadt izét, és nagy melleket.

2012. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

1. Derékig érő hús és egészséges fekete haj, barna mandulavágású szemek, telt ajkak, kiálló fülek, nagyon, problémás bőr sajnos :/ 170/56 amivel elégedett vagyok.

2. a füleimmel nincs bajom, már megszoktam :D viszont a bőröm lehetne szebb! Szeretnék nagyobb popsit, kisebb lábméretet, mert a 40-es túl nagy. Kevesebb szőrrel is beérném, és bárcsak látszana a hasamon a csomó felülés :)

20/L

2012. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Hát kevésbé zsíros bőrtípust. Aranyos orrot,picivel nagyobb szemet. Kisebb lábat és nagyobb mellet. Ja meg hosszabb hajat. :D


15L

2012. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Sötétbarna szemem és hosszú sötétbarna hajam van. Átlagos testmagasságú és vékony testalkatú vagyok. Ha lehetne, az arcomat szeretném vékonyabbra,oválisabbra, illetve az orromat keskenyebbre változtatni. Valamint a fenekem és a combom feszesebb lehetne.
2012. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nagyobb mellek, fenekek ,kevésbé hosszúkás arc,teltebb ajkak , nagyobb szemek és azt hiszem ennyi lenne a kívánság listám. :D
2012. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!