Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy teljesen új külsőt...

Ha egy teljesen új külsőt választhtnál hogy szeretnél kinézni?

Figyelt kérdés

1. Hogy nézel ki most?

2.Hogy szeretnél kinézni?


Legyetek szívesek, kort és nemet.


2012. nov. 1. 14:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

1. 174 cm vagyok és 57 kg, az alakommal nincs nagyon problémám. Hosszú, dús, barna hajam van, ezzel is elégedett vagyok. A bőröm nem szeretem, nagyon nehéz "vele bírni", könnyen zsírosodik stb... Zöld szemem van, az arcom állítólag szép.


2. [link]


[link]


Velük azért szívesen cserélnék... (20L)

2012. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

1. 160 cm, 56 és 54 kiló között ingadozom, viszonylag jó alak, viszonylag helyes arc, kócos barna haj és barna szemek.

2. Ha teljesen új külsőt választhatnék akkor vagy egy nagyon vékony, lapos, törékeny, rövid (olyan igazán rövid) fekete hajú, kicsit fiús lány lennék, vagy pedig egy angyalarcú, szeplős, vörös lányka. Hangulatomtól függ, hogy melyik én áll hozzám közelebb. De az biztos, hogy ha így néznék ki: [link] maximálisan elégedett lennék magammal. Viszont alapból nem változtatnék sokat, a fenekem és combom lehetne kisebb, meg a derekam karcsúbb. Szemüveges vagyok, lényegében szeretem, de azért kisebb dioptriának jobban örülnék. (Mondjuk olyan 2-es 3-as.) Meg persze jól jönne egy kevésbé kócos, de azért hullámos haj (ilyen: [link] és tökéletes bőr (bár mondjuk kamasz vagyok, ez még változhat.) Alapvetően nem tartom magam rondának, jobb napjaimon kifejezetten csinosnak, de azért nem vagyok egy egzotikus szépség.

16/17L

2012. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
középhosszú barna göndör hajam van,és hosszabb szőkét szeretnék
2012. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Semmi mást nem akarom változtatni, csak kiegyenesíteni a fogsorom. Tudom, fogszabályzó is van a világon, de mivel kicsit későn jutott eszembe, ezért már méregdrága. Csak ennyit, semmi mást.

19/L

2012. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

1: Jól.

2: Még jobban.

20 F

2012. nov. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
2012. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!