Nyelv piercing?

Figyelt kérdés

A szúrás után mit kell csinálni a nyelv pc-vel? Hogyan kell kezelni?

Nektek mennyibe került?

Tapasztalatok és véleményeket kérnek :)



2012. nov. 2. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

nos, tapasztalattal nem szolgálhatok, bocsi.

véleményem is csak annyi,hogy az is ugyan olyan ékszer, mint az összes többi.

1hónapig nem ajánlatos fogyasztani alkoholt, tejterméket, mert ezek erősen negatíva befolyásolhatják a gyóhyulást.

valamint két hétig ajánlatos olyan ételt enni, amit nem kell olyan nagyon megrágni. minden étkezés után öblögetni kell a szádat, erre jó pl:. a sós vizes oldat, vagy szájvíz, vagy alkoholos oldatok.

4-6hét alatt begyógyul.

(amiket írtam, azokat olvastam különböző helyeken, tehát lehet benne téves infó)

2012. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

és még annyi, hogy a "puffadtsága" a nyelvednek szúrás után 3-4 nappal kezd majd apadni.


*gyógyulás

2012. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3000 Ft-ért csinálták 2 évvel ezelőtt. De gondolom ahány hely, annyiféle ár. Egy hétig öblögettem betadine oldattal, a szúrás után pedig 4-5 napig ajánlatos a tejtermékeket kerülni. Én fertőtleníteni is szoktam, alkoholba bedobom áztatni kicsit, utána pedig visszateszem. Maga a szúrás nem fájt, sőt elég hamar kész lettünk vele. Ha valamire még kíváncsi vagy, akkor írj!

22/L

2012. nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!