Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?

Szerintetek hogy nézek ki?

Figyelt kérdés

Minden véleményre kíváncsi vagyok. Köszönöm. :)

[link]



2012. nov. 2. 19:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Nyughass cica. Régen rossz, ha egy ilyen oldalon kéred ki az emberek véleményét arról, hogy mi a véleményük a külsődről. Mit érdekel téged mások véleménye? Az a lényeg, hogy te elfogadd magad.
2012. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 laci911 ***** válasza:
Szèp alap majd 5 év mùlva talàlkozhatnànk.
2012. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok cigány..ez nem is tudom hogy honnan jött neked. Hófehér bőröm van...
2012. nov. 2. 21:00
 14/34 A kérdező kommentje:
és én igenis adok mások véleményére..lehet hogy gond,de ilyen vagyok, ez van
2012. nov. 2. 21:01
 15/34 anonim válasza:
46%
Nincsen veled semmi baj, csak egy. Rendben van az arcod, ápolt vagy és szabàlyosak a vonásaid, de nincsen benned semmi egyedi. A hajad ugyanolyan mint a többi lányé. Àtlagos, csak mindenki így néz ki. Szerintem egyébként szép és a szemed vágása, és megvannak hozzá az adottságaid, hogy ne nézz ki ùgy, mint a tömeg. :)
2012. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
ÉS milyen az aki nem úgy néz ki mint a tömeg, szerinted? :D
2012. nov. 2. 21:08
 17/34 anonim ***** válasza:
hát úgy mint én :P Én nem adok mások véleményére, egyedül az a fontos, hogy én elfogadjam magam. A páromtól kapok elég önbizalmat, így semmi gond nincs :)
2012. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Mázlista vagy hogy van melletted valaki aki elég önbizalommal lát el. :)
2012. nov. 2. 21:12
 19/34 anonim válasza:
Nincsen műmosoly, fullegyenesre vasalt haj. Természetes mosoly, egyedi haj (göndör, rövid, hullámos, raszta stb.) Kommentet kértél, megírtam. Ahogy látom az öltözködésed sem olyan egyedi, de ùgy látom abszolùt elégedett vagy magaddal :)
2012. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok. Az sem tùl egyedi hogy így akarsz magadnak önbizalmat szerezni. :)
2012. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!