Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?

Szerintetek hogy nézek ki?

Figyelt kérdés

Minden véleményre kíváncsi vagyok. Köszönöm. :)

[link]



2012. nov. 2. 19:41
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm is hogy megírod a véleményed őszintén. Itt épp frissen jöttem a fodrásztól, amúgy göndör hajam van és rosszul látod, nem vagyok megelégedve magammal. :)
2012. nov. 2. 21:17
 22/34 anonim ***** válasza:
Igen ilyen szempontból valóban szerencsés vagyok :) Viszont, szerintem akkor is az lenne a legfontosabb, hogy önmagad fogadd el. Lehet, hogy ennek ez az első lépése, hogy itt szerzel egy kis önbizalmat. Egyébként egyetértek, hogy egy kis egyediséget vihetnél az összképbe :) Egyébként csinos vagy.
2012. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:

Értem. Ezesetben elnézést. De mennyire göndör? Nem állna jól?

Persze ez "tömegcucc" csak az én véleményem, lehet mást nem zavarna. Mostanában a fîùknak kifejezetten ez a jelenség jön be. De az előbbieken kívül (amit előzőleg kifejtettem) szerintem tök Ok vagy :)

2012. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Hát ilyen nagy loknik vannak benne meg egy pici hullám is, de nem szeretem úgy hordani mert nagyon seprűs az állaga ha úgy hagyom, viszont ha ki van vasalva úgy tűrhető.
2012. nov. 2. 21:33
 25/34 A kérdező kommentje:
Viszont mondták már hogy göndören jobb a hajam, de nekem jobban tetszik egyenesen.
2012. nov. 2. 21:37
 26/34 anonim válasza:
Persze, te tudod. A lényeg igazából hogy magadnak tetsszél. Persze nem elhanyagolható, hogy másnak is. :) Nekem személy szerint a göndör haj jobban tetszik (valahogy szabadabb és művészibb) de egyénfüggő. Ha pedig önbizalomra van szükséged, fogadd el magad! Vagy változtass! Hidd el, én tényleg jót akarok :)
2012. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Nagyon is jól nézel ki, feltételezem ha 15-16éves vagy akkor jelenleg elégedj meg ezzel a biológiai körforgással, majd 17-20 évesen mégjobban fogsz kinézni, nem lehet majd rádismerni :)

20/F

2012. nov. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép vagy :).. és azok a gyönyörű szemek :$$

De én is kíváncsi lennék egy olyan képre ahol gönödr a hajad :)

Esetleg privátban nem küldesz egyet?

15/F

2012. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép lány vagy :)

Nekem segítenél ugyan ilyen problémában? küldenék képet magamról.

2012. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Hát, nem rossz, bár a két szemed kicsit messze van egymástól, de nagyon ijesztő az a kockázott háttér mögötted, annyira hogy az észak-koreai kormány titkolózó természete folytán sok, Kim Dzsongil életét érintő hivatalos állítás áll ellentmondásban külső forrásokkal.
2012. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!