Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?

Szerintetek hogy nézek ki?

Figyelt kérdés

Minden véleményre kíváncsi vagyok. Köszönöm. :)

[link]



2012. nov. 2. 19:41
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nekem nem tetszik...Nem lehúzni akarlak, ugyanis szép arcod lenne, de ezen a képen olyan műnek tűnik...De lehet csak a fényviszonyok miatt...

Viszont ahhoz bátorság kell, hogy ilyen helyen kérd ki az emberek véleményét, ugyanis elég sokan járnak ide kötekedni...tapasztaltam már...

És én se kötekedni akarok, ne vedd figyelembe az én véleményemet, ha nem akarod, hisz úgyis én is lány vagyok...vagy tudj be féltékenynek, ha attól neked jobb, de nem cserélnék veled...bocsi a negatív komment miatt, remélem azért nem bántódtál meg, és remélem nem húztam le az önbizalmadat se, mert meg lehetsz elégedve magaddal...:)

17/L

2012. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

szerintem szép vagy, kár hogy nem élőben találkoztunk :)

az egyetlen negatívum talán, hogy mintha a két szemöldököt nem ugyanúgy nézne ki

17/f

2012. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
akkor ciki ha suliból valaki meglátja és idejön a fél osztályod trollkodni:DD
2012. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"Szerintetek hogy nézek ki?"

Pont úgy, mint a leendő feleségem:)

Ennél szebbet álmodni sem lehet!

2012. dec. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!