Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan vagytok szépek?

Lányok! Hogyan vagytok szépek?

Figyelt kérdés
Hogyan tartjátoka súlyotok? Vagyis foglalkoztok az alakotokkal? Sminketek?Ruhászkodás,cipő?Milyen termékeket hazsnáltok? Kort is
2012. nov. 8. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia:)

17 éves vagyok. Nos én nagyon vékony alkatú vagyok, de közben homokóra alakom van. Imádom.:D

Úgy tartom meg a súlyomat ami 53kg, hogy nem eszek sokat este, de néha azért megkívánok valamit akkor joghurtot eszek. Amikor egyedül vagyok otthon tornázok, futok. A sminkem mindig váltogatom. A ruhűzkdoásom is mikor hogy. Cicanadrág, magassarkúval. Nagyon szép, a pasik mosolyognak rám, meg köszönnek:)

2012. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy első válaszoló?
2012. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
169cm vagyok.
2012. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
18 éves vagyok, 48 kg, 168 cm. Vékonynak tűnik, de nem vagyok csont és bőr, mert nem tornázok, nem mozgok, nem vagyok izmos, így van a csípőmön és a combomon egy kis felesleg. Amúgy jó az alakom, ruhákkal lehet korrigálni amit el kell fedni. Nem teszek érte semmit, azt eszek amit megkívánok, és mint már írtam, mozgás 0, nem tudom magam rávenni. Sminkelni minden nap sminkelek kedvemtől függ, hogy mennyit, van, hogy egyszerűbben, van, hogy erősebben. Elegánsabb ruhákat hordok, nagyon sok magassarkúm és blézerem van, sportos ruhákat szinte nem is hordok, sportcipőm nincs is, szabadidő ruhák is csak itthonra vannak. Lapos cipőim is vannak, pl. balerinák, vagy lapos csizmák, az olyan napokra, amikor nagyon sokat kell rohangálnom. De általában magassarkúban vagyok. A termékeket mire értetted? Rengeteg terméket használok, legyen az arcápolás, testápolás, vagy smink. A fürdőszoba úgy néz ki nálunk, mint egy mini-drogéria.
2012. nov. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! 172 cm 58 kiló vagyok, magas, és arányos alkatú. Én minden nap tornázok vagy futok, esetleg súlyzózok is. Odafigyelek arra, hogy mit mivel eszek. Nem feltétlen arra, hogy mikor mit, hanem hogy mit mivel. Este lefekvés előtt pedig min. 3 órával semmit nem szoktam enni, odafigyelek arra, hogy sok gyümölcsöt egyek és sok vizet igyak. Alapvetően szerencsés alkatú vagyok, mert bár most odafigyelek az étkezésre, régebben, mikor állandóan zabáltam sem híztam semmit. Most is azért sportolok, hogy formásabb, izmosabb alakom legyen. Nem szeretem nagyon sminkelni magam, de szoktam. Általában barna színeket használok a szememen, arra figyelek általában, hogy az arcbőröm és a szemöldököm jó legyen, a többi már kedv kérdése. Szeretek nőiesen, kicsit elegánsabban öltözködni, hétköznapra nem nagyon veszek fel bő pólókat, hanem inkább blúzokat, ingeket, hűvösebb időben meg puha, szép pulcsikat. Szoknyát viszont nagyon ritkán hordok, cipőben nem szeretem az edzőcipőt, az egyetlen sportos cipőm az egy tornacipő. Oxford cipőm van, amit szeretek (az a fűzős bőrcipő) ilyen időben azt hordom, vagy pedig csizmát. Magassarkút hétköznapra nagyon ritkán veszek fel, de egyébként szívesen hordok azt is.

Ja, és magabiztosság, pozitív kisugárzás, mosoly, mosoly, mosoly.

21L

2012. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!