Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet belőlem modell?

Lehet belőlem modell?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,173 cm.Nem vagyok vékony,hájas vagyok,de mostanában tök jól elkezdtek rólam lemenni a kilók,eléggé gyorsan fogyok.Most még jobban belehúztam,biztos vagyok benne,hogy még 3-4 hónap és elérem az álomalakot.Ezután mit kell tennem,hogy modellnek jelentkezhessek?És azt szeretném kérni,hogy küldjön privát üzenetet,aki megmondaná,hogy az arcom milyen. küldök majd képet,de először írjatok légyszi :) nem szeretném ide a kérdésbe beletenni..

2012. nov. 12. 17:22
 1/6 tetro ***** válasza:
Az hogy modell lehetsz nem azon múlik, hogy vékony vagy-e. Az a minimum. Ha mellé nincs megfelelő karaktered, gép előtt nem tudsz mozogni...
2012. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önmagában nagyon kevés, ha csak vékony vagy. Egy kis színészi véna is kell, hogy ne faarccal álj a kamera előtt, nem szabad szégyenlősnek lenned, tömeg előtt is produkálnod kell magad, stb. Szóval ha csinálsz fotót, akkor próbálj valami pluszt beleadni, valami kis arcjátékot.
2012. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, szép vagy-e. Ami lényeges: legyen elálló füled, mert minden modellnek az van!

Komolyra fordítva: szép orr, szép fogak, fotogenitás, szép haj - ezek a lényegesek szerintem.

2012. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

magabiztosnak és határozottnak tartom magam,szégyenlős se vagyok,és szerintem jól "színészkedek" :)

megköszönném,ha írnátok privátot,és megmondanátok,hogy karakteres vagyok-e.küldök képet,csak írjatok :)

2012. nov. 12. 17:41
 5/6 anonim válasza:

Sziaa. Kaphatnék egy képet privátba? :)

15/L

2012. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Quorra ***** válasza:
nem lehet.
2012. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!